live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ми є свідками того, що у владі толерується сексизм, - Кондратюк


фото: golos.com.ua
Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що у владі толерується сексизм, який є неприйнятним у розвиненому суспільстві

Про це вона сказала під час засідання Верховної Ради, передає Еспресо.TV.

"Я думаю, люди, які рік тому обрали нову владу очікували зовсім іншого. Люди хотіли бачити у владних кабінетах не стільки нові обличчя, але й таку якість політики, яка заснована на загальнолюдських цінностях, повазі до прав людини та особистої гідності кожного громадянина. Повага має стати основою нової культури, культури об'єднання суспільства. На жаль, ми спостерігаємо печерний відступ від партнерства і гідного представництва чоловіків і жінок у владі. У теперішньому уряді жінок обмаль - жодна жінка не очолює обласну адміністрацію. Незабаром ми побачимо, чи готова монобільшість підтримати та адвокувати таке справедливе рішення про 40% жінок у місцевих і національних виборах. На жаль, ми є свідками того, що у владі толерується сексизм. Толерується те, що в розвиненому суспільстві є давно неприйнятним", - сказала Кондратюк.

Вона додала, що це не наближає Україну до ЄС, а навпаки віддаляє від європейської цивілізації.

"Я хочу звернутися до всіх народних депутатів від наших колег - незалежно від статі та політичної приналежності, хочу звернутися до керівництва парламенту. Я не хочу розглядати конкретні ситуації і когось повчати. Давайте робити все для того, щоб не перетворювати Верховну Раду на таблоїд з нескінченними скандальними історіями. Нам всім треба залишатися людьми, якщо хтось зробив помилку, образив колегу, коліжанку чи громадян - треба мати сміливість вибачитись. Сказати: "вибачте, я був не правий(а)" або навіть піти у відставку", - зазначила Кондратюк.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb.

 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати