live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НБУ почав приймати звітність небанківських фінустанов


фото: НБУ
НБУ завершив тестування вебпорталу для подання звітності небанківськими фінансовими установами та запустив його у робочому режимі

Про це повідомила пресслужба Національного банку України.

"Вебпортал Національного банку відкрито для подання звітності небанківськими фінансовими установами", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що наразі тестовий період подання звітності завершено і портал уже працює в робочому режимі. Так, станом на 6 червня цього року на вебпорталі НБУ зареєстровано більше 1500 небанківських фінансових установ, які протягом березня-червня поточного року брали участь у тестуванні звітності. Небанківські  фінустанови, які ще не зареєструвалися на вебпорталі, мають це зробити відповідно до інструкції регулятора.

Зазначається, що строки подання звітності за перше півріччя 2020 року не змінюються.

НБУ також підготував і оприлюднив описові та відеоінструкції щодо подання звітності для небанківських фінансових установ.

У пресслужбі регулятора також додали, що НБУ із розумінням ставитиметься до випадків затримання подання звітності, кожен із яких розглядатиметься окремо з урахуванням обставин та обґрунтованих причин затримання.

  • Як повідомлялося, 1 липня вступив у силу закон про "спліт" прийнятий Верховною Радою 19 вересня 2019 року. Закон передбачає розподіл функцій Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), між НБУ та НКЦПФР. Відтепер, НКЦПФР стає регулятором у системі накопичувального пенсійного забезпечення, а також функціонування кредитних механізмів і управління майном при будівництві житла та операцій з нерухомістю. При цьому НБУ стає регулятором страхових та лізингових фінансових компаній, а також кредитних спілок, ломбардів та бюро кредитних історій.
  • Раніше на сайті НБУ з'явився реєстр небанківських фінансових установ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати