ПриватБанк підключив оплату онлайн-покупок через Google Pay


фото: it-woman
ПриватБанк запустив можливість здійснювати покупки онлайн через Google Pay для користувачів українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

"ПриватБанк запустив можливість здійснювати покупки онлайн через Google Pay для користувачів понад 12 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанії, які користуються платіжним сервісом LiqPay, відтепер мають можливість приймати платежі через Google Pay на своїх сайтах.

За словами керівника напрямку діджитал продуктів ПриватБанку Христини Кармазіної, Google Pay автоматично буде включено для всіх клієнтів LiqPay. Вимкнути або вімкнути оплату за бажанням завжди можливу у особистому кабінеті.

"Тепер, якщо ви бачите на сайті кнопку "Оплатити через G Pay", то у вас є можливість швидкої і безпечної оплати онлайн за допомогою сервісу Google Pay. Найбільшою перевагою цього рішення є економія часу, наразі немає необхідності кожного разу заповнювати довгі форми з даними платежу", - пояснили у пресслужбі.

"Google Pay дозволяє легко і безпечно оплачувати покупки в магазинах, онлайн і в мобільних додатках. Завдяки Google Pay при оплаті в інтернет-магазинах не потрібно щоразу заново вводити дані платіжної картки, що скорочує час покупки та безпечно як для клієнтів, так і для онлайн-продавців. Ми раді, що все більше українських партнерів інтегрує Google Pay до своїх сервісів, адже це надає більше можливостей і зручності користувачам", - цитує пресслужба слова директора з бізнес-операції Google у Східній Європі.

У прес-службі додали, що крім платіжних карт, в Google Pay можна зберігати і використовувати карти лояльності та подарункові карти, при цьому всі дані перебуватимуть у безпеці. Так, при оплаті в Інтернеті, Google Pay не передає інформацію про кредитну картку продавцеві, а якщо користувач згубив свій телефон, його можна віддалено заблокувати або видалити всі дані.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати