live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівські танцюристи взяли участь у світовому 24-годинному марафоні


фото: FB Андрія Москаленка
Шість танцювальних колективів виборюють для України право приймати у 2022 році світовий конгрес CIOFF

Сьогодні зранку у Львові на площі Музейній за участі шести львівських танцювальних колективів відбулося пряме включення України у світовий 24-годинний марафон, присвячений 50-річчю від дня заснування CIOFF. Головною метою участі у марафоні є демонстрація танцювальних мистецтв, просування культури та  активна участь в ініціативах організації, повідомляє "Еспресо.Захід".

Іде мова про те, яка саме з держав прийматиме у 2022 році світовий конгрес CIOFF - Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів і народних мистецтв - неурядової організації, яка перебуває у формальних консультативних стосунках з ЮНЕСКО і ставить за мету охорону, заохочення та поширення традиційної культури народів світу. Україна потрапила до короткого списку претендентів на таке проведення і конкурує зараз за це з Хорватією.

Як поділився враженнями з "Еспресо.Захід" національний делегат CIOFF в Україні Андрій Сидор, він щиро задоволений, як минув виступ і як зреагували на львів’ян у світі. "Однак танцюристам найважливіше, напевно, було вперше від запровадження карантину вбрати костюми і вийти на сцену. І вони виклалися на всі сто. А хто таки буде приймати у себе світовий конгрес, стане відомо у лютому 2021 року".

Попередньо Андрій Сидор наголошував, що Світовий конгрес CIOFF в Україні - це визнання та шанс. Як для країни в цілому, так і для міста, історична частина якого знаходиться у спадщині ЮНЕСКО, зокрема. І це прекрасний шанс запросити у 2022 році до Львова топових дослідників традиційних мистецтв та організаторів найпрестижніших фестивалів фольклору - від Нової Зеландії до Мексики та від Бурунді до Фінляндії.

  • Нагадаємо, що CIOFF(Міжнародна рада організацій фольклорних фестивалів і народних мистецтв) - це неурядова організація, котра перебуває у формальних консультативних стосунках з ЮНЕСКО.  Головна мета діяльності CIOFF - охорона, заохочення та поширення традиційної культури народів світу. 
  • Також у період з 8.08 до 24.08 на площі Музейній буде розміщена фотовиставка з нагоди 50-річчя з дня заснування CIOFF та 10-річчя існування Міжнародного фольклорного фестивалю "Етновир".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати