.

Навальний - жертва злочину, - Меркель


фото: фото: reuters
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Олексія Навального "хотіли змусити мовчати". Вона чекає пояснень від Російської Федерації щодо отруєння російського опозиціонера

Про це вона розповіла журналістам у Берліні, передає "Інтерфакс-Україна".

"Олексій Навальний став жертвою злочину. Його хотіли змусити мовчати, і я засуджую це від імені всього федерального уряду найсерйознішим чином", - заявила Меркель.

За її словами, отруту групи "Новачок" в організмі Навального визначено точно, сумнівів бути не може.

"(Клініка) Charite уповноважила лабораторію Бундесверу зробити дослідження різних проб пана Навального. Спеціальна лабораторія Бундесверу дала чіткий результат: Олексій Навальний став жертвою нападу за допомогою хімічної нервово-паралітичної бойової речовини групи "Новачок". Ця отрута визначається в пробах однозначно", - додала Меркель.

Берлін очікує від Москви пояснень щодо ситуації, на ці запитання може і має відповісти уряд РФ, заявила канцлер Німеччини.

"Ми очікуємо, що російський уряд зробить пояснення з цього питання. Є дуже серйозні запитання, на які може відповісти тільки російський уряд. І він має відповісти. Доля Олексія Навального привернула увагу всього світу, світ очікуватиме відповідей на запитання", - сказала Меркель.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb 

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати