live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Люди з орбіти Медведчука захопили ринок в Івано-Франківську

Івано-Франківський центральний ринок захопили рейдери з оточення голови політради партії ОПЗЖ Віктора Медведчука

Про це йдеться в матеріалі журналістів ШУСТРОВА LIVE.

Боротьба за цей об’єкт триває вже майже рік. Згідно Державного реєстру речових прав, ринок належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий Сервіс". Але фактично з жовтня 2019 р. на ринку хазяйнує ТОВ "Марксмен компані". Відбулося рейдерство з перепідписанням договору суборенди. Його учасники - люди з окупованої території, а також бізнес-партнери Віктора Медведчука. 

Журналісти з’ясували, що за захопленням ринку стоїть родина Белзів, пов’язана з кумом Путіна через паливні схеми. Брати Тарас і Петро Белзи родом з Прикарпаття. Там, у селі Підгір’я, живуть їхні батьки та розташовано багато об’єктів бізнесу - ресторани, оздоровчо-рекреаційні комплекси та компанії з групи Петра Белза “Векслер груп”, що займається імпортом та реалізацією нафтопродуктів та зрідженого газу. 

“Відомо, що на паливному ринку України Віктор Медведчук заробляє через підставних осіб. І Белзи - одні із них”, - стверджують журналісти. 

Петро Белз — генеральний директор компанії “Анвітрейд”, що контролює роботу нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”. Куратором Белза називають ізраїльського бізнесмена Нісана Моісеєва, чия компанія “Глуско Україна” є імпортером скрапленого газу з Росії, а саме з заводів “Роснєфті”. Моісеєв розвиває власну мережу заправок під торговельною маркою “Глуско” на місці колишніх АЗС ТНК. Також Нісан Моісеєв - бізнес-партнер та, ймовірно, друг кума Путіна Віктора Медведчука. У листопаді 2016-го року журналісти “Радіо Свобода” зафіксували, як Медведчук з Моісеєвим на приватному літаку разом прилетіли з Москви до Києва. 

На причетність оточення Медведчука до захоплення Івано-Франківського ринку вказує і той факт, що рідною сестрою представника рейдерів виявилась директорка чотирьох фірм Нісана Моісеєва. 

23-го липня державний реєстратор на підставі підробленої довіреності переписав компанію “Торговий сервіс” на кіпрську фірму “Танкмар шипінг Ко ЛТД”. Представником кіпріотів в Україні назвався такий собі Дмитро Володимирович Бондаренко з Кременчука Полтавської області. Журналісти з’ясували, що в одній квартирі із ним зареєстрована його сестра - Пивовар Олена Володимирівна. Жінка виявилась директоркою 4-х фірм, заснованих саме другом і бізнес-партнером Медведчука Нісаном Моісеєвим та його кіпрськими компаніями “Глуско енерджі лімітед” та “Глуско Енерджі Менеджмент Компані лімітед”. Усі ці фірми - ТОВ “Роксолана”, ТОВ “Кершер”, ТОВ “Каскад- агросервіс” і ТОВ “Восток-інвест” зареєстровані в Києві за адресою вулиця Солом’янська, 11. 

Попри численні рішення судів та Анирейдерської комісії Мін’юсту на користь "Торгового сервісу”, власники ринку досі не взмозі користуватися своїм майном. Юридично влада визнає: “Марксмен компані” - рейдери. Однак фактично - не квапиться виконувати закон. Імовірно, боячись медійних можливостей Медведчука, котрий контролює низку телеканалів. 

Між тим, сам кум Путіна робить вигляд, що взагалі не розуміє, про що йдеться: 

- Ваші бізнес-партнери Белзи займаються рейдерством. Це в ваших інтересах?

- Белзи? Перший раз чую.
 
Журналісти припускають, що захоплення Івано-Франківського центрального ринку, котрий щодня приносить рейдерам 100 000 грн. прибутку, відбулося з метою акумулювання готівки для підкупу виборців напередодні місцевих виборів. Вочевидь йдеться про підкуп на користь проросійської партії Опозиційна платформа - За життя, котрою керує Віктор Медведчук.

новини партнерів

28 жовтня, 2020 середа

27 жовтня, 2020 вівторок

28 жовтня, 2020 середа

27 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати