Мером Краматорська обрали Олександра Гончаренка


фото: zik
У Краматорську за результатами "другого туру" виборів міським головою обрали Олександра Гончаренка

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

За Гончаренка віддали голоси 18 686 виборців - 57,85% тих, хто голосував. За його конкурента Андрія Панкова проголосували 13 070 виборців - 40,47%. За даними ОПОРИ, у голосуванні взяли участь 32 296 виборців.

"Олександр Гончаренко є самовисуванцем та безпартійним. Але протягом останніх двох тижнів перед повторним голосуванням кандидату виказали підтримку такі осередки політичних партій, як "Слуга народу", "Опозиційна платформа "За життя", а також "Партія Максима Єфімова "Наш Краматорськ", - зазначає ОПОРА.

Олександр Гончаренко - 1974 року народження, самовисуванець, безпартійний, працює директором із маркетингу та збуту ПАТ "Енергомашспецсталь". На місцевих виборах 2015 року балотувався до Краматорської міської ради і став депутатом від партії "Наш край", очолював постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Краматорську на одній із дільниць члени виборчої комісії незаконно обмежили роботу офіційних спостерігачів.
  • Під Краматорськом автобус виборчої комісії обстріляли пейнтбольними кулями.
  • На думку КВУ, порушення на виборах у Краматорську та Українці могли вплинути на результат виборів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати