Ткаченко пропонує двотижневий локдаун на новорічні свята


фото: reuters
Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запровадити двотижневий локдаун, прив’язаний до свят, та відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів

Про це Ткаченко написав у Telegram.

"Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі", - написав Ткаченко.

Він зазначив, що за оприлюдненим планом МОЗ, Україна чекає наразі останній карантин вихідного дня наприкінці цього тижня. Міністр додав, що завершення такого типу карантину чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень, а йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес.

"Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася. Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим. Ситуація має бути прогнозованою", - додав міністр.

Ткаченко наполягає, що українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати, а розтягнута у часі червона зона не може бути безкінечною через негативний вплив на економіку.

  • Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні введуть жорсткий карантин у разі колапсу медичної системи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати