Україна надіслала Польщі ноту через календар із "російським" Кримом


фото: fb
Посольство України в Польщі направило МЗС Польщі ноту з проханням допомогти вирішити ситуацію щодо виданого Об'єднанням мусульман Польщі календаря, в якому Крим позначено територією РФ

Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця, передає "Укрінформ".

Дипломат пояснив, що після звернення посольства до Об'єднання мусульман Польщі в організації вибачилися, а з календаря прибрали згадку про РФ, але не зазначили українську приналежність півострова.

"Ці зміни ми вважаємо не повністю коректними, вони не до кінця відображають позицію України, а також і Польщі, де ця організація офіційно зареєстрована", - наголосив Дещиця.

Українське посольство вдруге звернулося до Об'єднання мусульман Польщі з проханням внести відповідні зміни, проте відповіді не отримало.

"У зв’язку з тим, що відповіді немає, ми направили ноту до МЗС Польщі, виклавши свою позицію. Офіційна позиція Польщі є однозначною: Варшава визнає Крим територією України, не визнає і засуджує окупацію Криму", - сказав Дещиця.

Дипломат також зазначив, що оскільки Релігійне Об'єднання мусульман Польщі фінансується державою, МЗС Польщі висловило готовність взяти участь у з'ясуванн ситуації.

"В розмові польські дипломати підтвердили однозначну позицію про невизнання окупації й анексії Криму, підтримку територіальної цілісності України і готовність розібратися в ситуації, що виникла у зв’язку з публікацією календаря", - додав Дещиця.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Об'єднання мусульман Польщі видало календар із зображеннями мечетей, у тому числі у кримських містах. При цьому Крим було позначено територією РФ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати