Замість Ясько: Мезенцева хоче провести аудит роботи української делегації в ПАРЄ


фото: Facebook Марії Мезенцевої
Глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ Марія Мезенцева вважає за необхідне провести аудит активності членів української делегації

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що потрібно провести аудит активності. Це не означає, що ми до когось із членів нашої делегації будемо застосовувати санкції, але результати такого аудиту потрібні", - сказала Мезенцева.

Вона повідомила, що разом зі своїми помічниками та радниками створила держборд, який є в кожному міністерстві, організації або бізнесі, і який "показує, в якому комітеті або підкомітеті працює людина, які в неї ініціативи, пропозиції для резолюції, які були проекти, які поправки було подано, де потрібна координація у виступах".

Мезенцева також повідомила, що попросила членів делегації надати аргументацію їхньої очної участі в сесії ПАРЄ.

"Пріоритет у поїздках надається основним членам - це зазначено в ПАРЄ, але я попросила кожного надати аргументацію стосовно їхньої очної участі, оскільки ми не туристи", - зазначила вона.

Читайте також: Корупція та відверте схиляння перед російським порядком денним стали нормою життя деяких “слуг”, - Ясько про свою відставку

Вона також розповіла, що попросила своїх колег із постійної делегації в разі виникнення якихось претензій прямо висловлювати їх, без кулуарних моментів.

Говорячи про своє нещодавнє обрання на посаду глави делегації, Мезенцева зазначила, що її кандидатуру запропонував нардеп-”слуга” Олександр Мережко.

Читайте також: Україна замінила голову делегації в ПАРЄ

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати