Кравчук назвав передачу окупантами Медведчуку полонених, порушенням міжнародних домовленостей


фото: Укрінформ
Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що передача утримуваних громадян України голові ОПЗЖ Віктору Медведчуку є порушенням міжнародних домовленостей

Про це повідомляється на сторінці української делегації в ТКГ у facebook.

За словами Кравчука, передача полонених без участі уповноважених державних органів є порушенням міжнародних домовленостей на найвищому рівні.

"Ми не можемо не вітати повернення наших громадян на територію, підконтрольну уряду України. Проте, я розцінюю заяви керівництва маріонеткових квазідержавних утворень і синхронізовані з ними дії пана Медведчука як чергову спробу ухилитися від виконання міжнародних домовленостей на найвищому державному рівні і зобов'язань, які взяла на себе РФ як сторона конфлікту", - сказав Кравчук.

Нагадаємо, 16 січня ЗМІ так званих "ДНР" та "ЛНР" повідомили про передачу Україні в односторонньому порядку за посередництва Віктора Медведчука полонених. Окупанти заявили, що серед них жінки, літні люди і особи, які страждають важкими захворюваннями та не воювали у складі українських військ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати