Ткаченко провів перше засідання Ради оборони Києва: ухвалено важливе рішення щодо захисту критичної інфраструктури

4 лютого, 2025 вiвторок
18:22

Новий начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко провів перше засідання Ради оборони міста, на якому ухвалили низку важливих рішень

Зміст

Про це він повідомив у Telegram.

"Ухвалили низку важливих для безпеки та життєдіяльності Києва рішень. Першочергово – про захист критичної інфраструктури міста. Не можу оприлюднити деталі, та констатую, що є позитивний результат по стратегічно важливих для Києва моментах", - написав посадовець.

Також Рада оборони розглянула питання евакуації пошкоджених обстрілами та покинутих автомобілів із вулиць і дворів столиці. Станом на зараз ідеться про понад 1 тис. одиниць автотранспорту, уточнив Ткаченко.

"Це наболіла проблема. Неприбрані авто шкодять громадській безпеці, захаращують проїзди для спецтехніки та автомобілів екстрених служб. Вони негативно впливають на санітарний стан прибудинкових територій — накопичують бруд і сміття. Також поряд із дитячими майданчиками вони є потенційною загрозою. Під час гри діти можуть порізатися об скло чи металеві краї", - пояснив він.

За його словами, Рада оборони Києва ухвалила рішення, відповідно до якого будуть визначені місця для зберігання переміщених автівок. Якщо власник виявить бажання повернути собі пошкоджене чи занедбане авто, за відповідним запитом це можна буде зробити.

"У рішенні йдеться не про утилізацію цих транспортних засобів, а саме про переміщення авто в окремі місця, де вони не створюватимуть перешкод для життєдіяльності міста", - уточнив Ткаченко.

Він пообіцяв детальніше пояснити алгоритм пізніше.

Зупинка громадського транспорту під час тривог

За словами Ткаченка, влада відреагувала на постійні запити мешканців столиці щодо скасування зупинок громадського транспорту під час повітряних тривог. Чиновник зазначив, що КМВА напрацьовує пропозиції, які дадуть змогу розв'язати цю проблему.

"На жаль, не володію даром передбачення і не можу гарантувати посадовцям, що країна-терорист не атакує в якійсь точці… Але по тому, як рухатись, а не стояти на місці, пропозиції вже напрацьовані. Вони на етапі узгодження. Намагаємося врахувати всі безпекові та логістичні параметри", - написав начальник КМВА.

"Безпека є і буде основним пріоритетом. Водночас ми не можемо ігнорувати запити киян. Шукаємо рішення, яке буде зваженим, оптимальним і безпечним", - резюмував він.

  • Раніше Ткаченко також доручив провести аудит щодо доступності столичних укриттів.
Теги:
Читайте також:
Київ
-10.3°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.37
    Купівля 41.37
    Продаж 41.9
  • EUR
    Купівля 43.3
    Продаж 43.98
  • Актуальне
  • Важливе
2025, вiвторок
18 лютого
08:07
Оновлено
Минулої доби на фронті сталося 139 боїв: Сили оборони зупинили 55 штурмів РФ на Покровському напрямку
08:06
OPINION
Угода Трампа?
07:47
Оновлено
Окупанти в Маріуполі планують відкрити до 9 травня монумент власним воєнним злочинам, - ЦНС
07:37
Інфографіка
знищений російський танк Т-72
РФ за добу війни в Україні втратила 1170 окупантів, 12 танків і 181 БПЛА
07:28
Міноборони, мобілізація, Резерв+, Оберіг
Міноборони: у "Резерв+" понад 10 тис. звернень на укладення "Контракту 18-24"
07:17
окупанти, оркі, російські солдати
Окупанти планують скоїти теракти проти цивільних на ТОТ і звинуватити в цьому партизанів, - "Атеш"
07:06
Оновлено
Армія РФ атакувала Україну ударними БПЛА: на Кіровоградщині постраждала мама з двома дітьми, в Києві через падіння уламків горіли автівки
06:59
Пожежа на нафтобазі у Енгельсі
РосЗМІ: з початку року БПЛА атакували щонайменше 16 нафтових об'єктів у РФ
06:45
Ілюстративне фото
Перші 50 переселенців отримали компенсації за знищене житло, - Кулеба
06:42
Ізраїль, ЦАХАЛ
Ізраїль залишив війська на 5 постах у Лівані, попри угоду про їх виведення
06:29
Путін зустрічається з російськими пілотами на авіабазі Хмеймім. 11 грудня 2017
Російську авіабазу "Хмеймім" у Сирії атакували безпілотники
06:21
Понад пів тисячі працівників ДСНС служать у бойових підрозділах
05:35
Оновлено
Delta Airlines
В аеропорту Торонто під час посадки перевернувся літак, постраждали 18 людей
05:26
Оновлено
Сценка з побиттям військового ТЦК у київській школі: поліція й управління освіти почали перевірку, директорка оприлюднила заяву
01:04
транзит газу, газ
США в угоді про корисні копалини вимагають від України доступу до нафти, газу, портів та іншої інфраструктури, - The Telegraph
00:41
Джуд Беллінгем та Ерлінг Холанд (праворуч), "Манчестер Сіті" - "Реал"
Ліга чемпіонів: розклад матчів та трансляцій 1/16 фіналу
00:13
Володимир Зеленський та Емманюель Макрон сидять за столом
Крихке припинення вогню стане прелюдією до нової війни РФ проти України: Зеленський провів розмову з Макроном
2025, понедiлок
17 лютого
23:58
Роберт Левандовські (ліворуч)
"Барселона" відібрала у "Реала" лідерство в чемпіонаті Іспанії
23:27
Оновлено
Емманюель Макрон і Олаф Шольц
Екстрений саміт європейських лідерів у Парижі: що сказали Рютте, Шольц, Туск і Стармер про мирну угоду для України
23:02
Конор Макдевід (на передньому плані), Канада - Фінляндія
Збірна Канади з хокею здолала Фінляндію та вийшла на США у фіналі "Турніру чотирьох націй"
22:16
Ексклюзив
Військово-лікарська комісія, ВЛК
Правозахисниця Денісова пояснила, як людям з інвалідністю отримати висновок ВЛК
22:15
переговори України з Росією
В Офісі президента закликали ЄС якнайшвидше висунути свого представника для мирних переговорів з США і РФ
22:07
Ексклюзив
Армія, Велика Британія
Гарантії безпеки ніяк не пов'язані з миротворчим контингентом у зоні зіткнення, - військовий експерт Самусь
21:48
Зеленський разом з першою леді прибув до Туреччини
Зеленський з першою леді прибув до Туреччини та назвав ключові завдання візиту
21:37
Федір Веніславський
Припинення вогню не означатиме скасування воєнного стану, - Веніславський
21:24
Оновлено
Сергій Лавров
Російська делегація на чолі з Лавровим прилетіла до Ер-Ріяду на перемовини з США
21:05
Аналітика
Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт
На фоні останніх заяв США ворог активізував атакувальні дії. Колонка Сергія Згурця
20:52
Кіт Келлог
Келлог 19 лютого прибуде до Києва з триденним візитом
20:46
Ексклюзив
США і РФ
"Один з етапів налагодження відносин між Вашингтоном і Москвою": міжнародник Желіховський про зустріч між США та РФ у Саудівській Аравії
20:23
Оновлено
Володимир Зеленський
Зеленський заявив, що не визнаватиме перемовини США й РФ у Саудівській Аравії: держдеп США та Келлог відреагували
20:09
Ексклюзив
ЗАЕС
Щоб відновити роботу ЗАЕС після повернення під контроль України, знадобиться не менше ніж 2 роки, - депутат Запорізької міськради Кирильчук
20:03
Два Івани, або Мова в політиці
20:00
Оновлено
Джин Шагін (демократка), Том Тілліс (республіканець), Майкл Беннет (демократ)
У Верховній Раді відбулася зустріч з двопартійною делегацією сенату США
19:53
військовий облік
Європа може потенційно відправити до 30 тис. солдатів в Україну, - WP
19:52
Гривня, 1000 гривень, гроші
"Зимова єПідтримка" найчастіше йде на комуналку: в Мінекономіки назвали інші популярні категорії витрат
19:46
Південний міст
"Потреби закриття вже немає": у КМВА анонсували можливе відновлення руху Південним мостом
19:17
Оновлено
опалення
"Інакше довелося б евакуювати велику кількість людей": у мерії Миколаєва повідомили про часткове відновлення теплопостачання після атаки РФ
19:08
Оновлено
У польському місті Бидгощ відкрили перший центр НАТО - Україна, у ньому працюватимуть 20 українців
18:57
україна німеччина
ЗРК Gepard, боєприпаси для танків Leopard, артилерія і БПЛА: Німеччина надіслала Україні черговий пакет військової допомоги
18:50
Непокаране зло повертається
Окупанти вивезли з ТОТ материкової частини України 4,8 тис. дітей у школи й дитсадки Криму
Більше новин