Олімпіада-2020: Черкасова принесла Україні сьому медаль Ігор у Токіо

Українська борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг

У поєдинку за бронзову нагороду у ваговій категорії до 68 кг українка зустрічалася з олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 Сарою Дошо з Японії. Алла Черкасова перемогла 2:0 та стала бронзовою медалісткою Ігор у Токіо.

Українка в 1/8 фіналу перемогла Агнешку Вещек з Польщі, у чвертьфіналі була сильнішою за Анну Шель з Німеччини, а у півфіналі програла американці Тамір Менсі-Сток.

За 11 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула сім нагород. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb