Олімпіада-2022: Усі результати українців у п'ятий день Ігор у Пекіні

У середу, 9 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні українці змагаються у гірських лижах, лижному двоборстві та санному спорті

У санному спорті у змаганнях двійок Ігор Стахів та Андрій Лисецький у першій спробі подолали трасу за 59,983 сек та показали 14-й результат із 17 учасників. Друга, вирішальна, спроба закінчилась для українців зі загальним результатом 2:00.063 та 15-ю позицією.

У змаганнях з лижного двоборства українець Дмитро Мазурчук у стрибках з трампліна показав 35-й результат - він стрибнув на 87 м та отримав 82,5 бала. Гонку на 10 км наш лижник розпочав з відставанням у 3 хв 22 сек від проміжного лідера - японця Ріоти Ямомото.

У підсумку Мазурчук програв опустився в протоколі на позицію та фінішував 36-м. Переможцю Вінценцу Гайгеру з Німеччини він програв 5 хв 22,6 сек.

У гірських лижах у слаломі українка Анастасія Шепіленко під час першої спроби припустилася помилки та зійшла з дистанції. Таким чином вона втратила шанси кваліфікуватися до другої спроби та припинила боротьбу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb