Олімпіада-2022: Визначився переможець медального заліку Ігор у Пекіні

Переможцем загального медального заліку зимових Олімпійських ігор у Пекіні достроково стала збірна Норвегії

Збірна Норвегії достроково посіла перше місце у медальному заліку Олімпіади у Пекіні. На зимових Іграх норвезькі спортсмени вибороли 35 медалей: 15 золотих, 8 срібних та 12 бронзових.

На другому місці медального заліку розташовується Німеччина, яка має 11 золотих, 8 срібних та 5 бронзових медалей та вже не зможе наздогнати лідера.

Третій у медальному заліку Китай, у якого 9 золотих, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Норвегія встановила рекорд за кількістю завойованих золотих медалей протягом одних зимових Олімпійських ігор.

Збірна України у Пекіні здобула одну срібну медаль, яку їй в лижній акробатиці приніс фристайліст Олександр Абраменко.

В останній день Ігор у Пекіні, 20 лютого, буде розіграно п'ять комплектів медалей. Церемонія закриття Олімпіади-2022 відбудеться 20 лютого.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb