"Прокляття прапороносців" подолано: Україна здобула третю медаль Олімпіади-2020

Олена Костевич та Олег Омельчук принесли Україні бронзову нагороду в стрільбі з пістолета з дистанції 10 м на Олімпійських іграх у Токіо

Олена Костевич та Олег Омельчук показали у кваліфікації третій результат та отримали право виступити у перестрілці за бронзу із Зораною Аруновіч та Даміром Мікечом із Сербії. Українці перемогли 16:12 та здобули бронзову нагороду.

Таким чином, Олена Костевич, яка несла прапор України та відкритті Олімпіади-2020, подолала традицію, за якою спортсмени, які несуть прапор на церемонії, потім залишаються на Іграх без медалей.

У індивідуальних змаганнях у стрільіб з пістолета Олена Костевич 25 липня у Токіо фінішувала четвертою.

Бронза Костевич та Омельчука стала для збірної України на Олімпіаді-2020 третьою. Раніше нагороди здобули дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг та фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів.