"Реал" здійснив неймовірний камбек проти "Ман Сіті" і вийшов у фінал ЛЧ

У другому півфіналі Ліги чемпіонів мадридський "Реал" переміг англійський "Манчестер Сіті"

У першій зустрічі в Манчестері перемогу здобули англійці - 4:3. Сьогодні більша половина матчу пройшла з рахунком 0:0. Аж поки на 73-й хвилині Ріяд Марез не вивів "Манчестер Сіті" вперед.

Але хід гри повністю перевернувся на останніх хвилинах основного часу. Родріго, якого випустили на поле на 68-й хвилині, став справжнім героєм для Мадриду.

Бразильський форвард врятував "Реал". Родріго оформив дубль на 91-й хвилині та перевів гру в овертайм.

У додатковому часі "Реал" отримав шанс пробити пенальті, який виявився переможним. Карім Бензема зробив рахунок 3:1, який і вивів мадридців у фінал Ліги чемпіонів.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 28 травня на "Стад де Франс". У ньому "Реал" зустрінеться з "Ліверпулем".