Романчук приніс Україні перше срібло Олімпіади-2020

Український плавець Михайло Романчук здобув срібну медаль на дистанції 1500 м вільним стилем на Олімпійських іграх у Токіо

Романчук у фіналі подолав 1500 м за 14 хв 40,66 сек та фінішував другим. Золото здобув американець Роберт Фінке (14.39,65), бронза - у німця Флоріана Велброка (14.40,91).

Ще один українець - Сергій Фролов - посів восьме місце (15.04,26).

Срібло Михайла Романчука стало для збірної України першим на Олімпійських іграх у Токіо. Він також здобув у Японії бронзу на дистанції 800 м вільним стилем.

Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на тенісистка Еліна Світоліна.