"Шахтар" на останніх хвилинах втратив перемогу над "Шерифом" і вилетів з ЛЧ

У 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв внічию з молдовським "Шерифом"

"Шахтар" вийшов вперед на 42-й хвилині. Бразильський форвард Фернанду забив розкішний м'яч після технічного обіграшу захисників "Шерифа".

На 86-й хвилині головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі несподівано зробив заміну голкіпера. Італієць забрав з поля Андрія П'ятова і дав дебютувати в ЛЧ Олексію Шевченку.

Але дебют видався гірким. Захисник Валерій Бондар не зумів належно прийняти м'яч у воротарському майданчику після чого на добиванні зіграв Бобан Ніколов. "Шахтар" пропустив м'яч на 93-й хвилині і не мав часу відігратись - 1:1.

За 6 матчів "Шахтар" набрав лише 2 бали і посів останнє місце в своїй групі. "Гірники" закінчили для себе євросезон.

"Реал" переміг у групі D з 15 очками. Слідом йде міланський "Інтер", в якого 10 очок. Молдовський "Шериф" Юрія Вернидуба посів третю позицію з 7 балами.

"Реал" та "Інтер" зіграють в 1/8 фіналу ЛЧ, а на "Шериф" чекає плей-офф Ліги Європи.