"Шахтар" сенсаційно програв "Шерифу" в Тирасполі у стартовому матчі ЛЧ

У першому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" сенсаційно програв "Шерифу" в Тирасполі

Матч закінчився перемогою "Шерифа" над "Шахтарем" з рахунком 2:0. Команда Юрія Вернидуба забила перший м'яч вже на старті гри. На 16-й хвилині Адама Траоре розкішним ударом відправив м'яч у ворота Андрія П'ятова.

В середині другого тайму "Шахтар" пропустив ще раз. Момо Янсане подвоїв перевагу молдавської команди. Український тренер Юрій Вернидуб приніс для "Шерифа" першу в історії перемогу в Лізі чемпіонів.

Роберто Де Дзербі не вдало стартував у дебютному матчі в груповому етапі Ліги чемпіонів. "Шахтар" погано розпочинає єврокубковий сезон.

У групі з "Шахтарем" і "Шерифом" в цій Лізі чемпіонів також виступають "Інтер" та "Реал". Вони свій матч розпочнуть о 22:00.

У 2-му турі ЛЧ "Шахтар" зустрінеться з "Інтером". Матч відбудеться 28 вересня.