"Шахтар" впевнено переміг "Генк" і вийшов у наступний раунд Ліги чемпіонів

У 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" обіграв бельгійський "Генк"

Матч-відповідь проходив в Україні на столичному НСК "Олімпійський". "Шахтар" жваво розпочав зустріч та в середині другого тайму вийшов вперед. Голом відзначився Лассіна Траоре. Для новачка "гірників" це вже третій гол за стартові 5 матчів за сезону.

"Шахтар" зумів подвоїти перевагу на 77-й хвилині. Маркос Антоніо відправив м'яч фактично в пусті ворота, після того як той відскочив від захисника "Генка".

Бельгійський клуб вирішив забити бодай "гол престижу", адже за кінцеві 15 хвилин було фактично нереально відігратись від загального рахунку 4:1 (перший матч - 2:1).

На 90-й хвилині Сір'єль Дессер вразив ворота Анатолія Трубіна, проте цей м'яч вже нічого не вирішував. "Шахтар" зіграє у наступному раунді Ліги чемпіонів.

У плей-офф раунді кваліфікації ЛЧ "Шахтар" зустрінеться з переможцем пари "Монако" - "Спарта Прага".