"Арсенал" переграв "Порту" по пенальті, а "Барселона" розбила "Наполі" у 1/8 фіналу ЛЧ

У вівторок, 12 березня, у повторних матчах 1/8 фіналу англійський "Арсенал" здолав португальський "Порту" по пенальті, а іспанська "Барселона" переграла вдома італійський "Наполі"

"Арсенал" розпочинав домашній матч проти "Порту" з дефіцитом в один пропущений м'яч - у Португалії лондонці поступилися 0:1.

Український захисник "гармашів" Олександр Зінченко розпочав гру в запасі. За його відсутності "Арсенал" вийшов вперед наприкінці першого тайму зусиллями Леандро Троссарда.

Основний час гри завершився на користь "Арсеналу" - 1:0. Команди продовжили боротьбу за путівку до чвертьфіналу в овертаймі, де на 106-й хвилині на заміну вийшов Зінченко.

У підсумку переможець визначився в серії післяматчевих пенальті. Їх краще пробив "Арсенал" - 4:2.

У протистоянні "Барселони" та "Наполі" після першої гри була рівновага - 1:1.  Каталонці вдома вже до 17 хвилини забили двічі - відзначилися Фермін Лопес та Жоау Канселу.

Італійці повернулися в гру на 30-й хвилині завдяки голу Аміра Рахмані. Проте на 83-й хвилині Роберт Левандовські забив за "Барсу" втретє та прибрав інтригу.

"Барселона" перемогла "Наполі" 3:1 та вийшла до 1/4 фіналу.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу. Повторні матчі

12 березня

"Барселона" (Іспанія) - "Наполі" (Італія) 3:1

Голи: Лопес, 15, Жоау Канселу, 17, Левандовські, 83 - Рахмані, 30

Перша гра - 1:1

"Арсенал" (Англія) - "Порту" (Португалія) 4:2 по пен. (1:0, 0:0 дод. час)

Гол: Троссард, 41

Перша гра - 0:1

Які клуби вийшли до чвертьфіналу ЛЧ раніше

5 березня у повторних матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецька "Баварія" перемогла італійський "Лаціо", а французький ПСЖ переграв іспанський "Реал Сосьєдад".

6 березня "Манчестер Сіті" здолав данський "Копенгаген" 3:1, а іспанський "Реал" зіграв унічию 1:1 з німецьким "Лейпцигом" та також вийшов до наступного раунду плей-офф.