В одній з військових частин виявили близько 2 тис. осіб, ймовірно непридатних до служби за станом здоров'я, призначено перевірки, - Решетилова
До однієї з військових частин потрапили близько 2 тисяч осіб, які, ймовірно, є непридатними до служби за станом здоров’я
Про це заявила військова обмудсменка Ольга Решетилова в інтервʼю РБК-Україна.
За її словами, у цій військовій частині триває масштабна перевірка. Через складність ситуації до процесу залучили представників Міністерства оборони та командування Сухопутних військ, щоб з'ясувати, на якому саме етапі стався системний збій.
"Треба повноцінно вивчити питання, як так сталося, на якому етапі пішло це масове порушення. Чи це етап ТЦК, ВЛК, чи це вже військова частина, чи було рішення прийняте десь вище?", - пояснила вона.
Решетилова наголосила, що цей випадок неможливо просто констатувати як факт, адже йдеться про мобілізацію двох тисяч непридатних до служби людей.
"Питання в тому, як це стало можливим в принципі", - резюмувала військова обмудсменка.
- Раніше в Ужгородському ТЦК зафіксували незаконне утримання людей, антисанітарію та ігнорування хвороб.
- Оперативне командування "Захід" ініціювало роботу спеціальної комісії для перевірки порушень, виявлених в Ужгородському ТЦК.
- Актуальне
- Важливе