![15 пересувних автотранспортних майстерень 15 пересувних автотранспортних майстерень](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347150_451127440_906349008199656_4037384120292348459_n_new_80x50_0.webp)
У темні часи добре видно світлих людей
Останнім часом я мав багато розчарувань. Мене розриває від розчарувань через цинізм, хабарництво, корупцію і ницість у владі під час війни
Розчаровують люди, які все бачать та розуміють, але все одне продовжують мовчати. Розчаровують довбо**би, кількість яких не зменшується. Але є і те, хто надихає мене. І це звичайні люди. Так, вони мене надихають та не дають опустити руки.
Нещодавно на ефірі з Бабченком я розповів, що шукаю лафет або гроші на нього. А збори зараз не дуже. Лафет потрібен військовим для перевезення деякої техніки. Так от, вже через декілька годин зі мною, через адмінів каналу, зав'язалася звичайна українка Нора і запропонувала передачу цього лафету військовим. Безплатно. А ще за декілька годин мені написав співвласник невеликої фірми, який з партнером хотіли передати гроші на лафет. Я їм подякував, але Нора була першою. І їй теж дуже вдячний.
Читайте також: Не всі приїдуть на Різдво
Вони справжні громадяни, які готові допомагати ЗСУ, якщо є можливість. Не провладні політики мені написали чи подзвонили, не представники шоубіз, які отримували гроші з бюджету на серіали та шоу, а звичайні українці. І от це мене мотивує. І бійців наших це теж мотивує. Неймовірно!
А ще нещодавно до мене звернулася моя подруга-волонтер, яка займається допомогою дітям та нужденним на території тимчасово окупованої Херсонщини. І я оголосив збір на каналі. Гроші були зібрані. Надсилали люди скільки могли. Були й 5 гривень, і 20, і 200. По різному. Люди ділилися з тими, про кого держава забула, але кому це було вкрай потрібно. І зібрали. І ця людяність теж надихає.
Читайте також: Чому я залишаюся оптимістом
Є в мене близький друг, на ім'я Ярік. І він завжди мені нагадує, що люди у нас неймовірні. Так от, він правий, і саме у вірі в людей я черпаю свої сили.
У скрутні часи нам вдається не лише об’єднуватись та протистояти ворогу, а й допомагати один одному. Свій, до свого, по своє. І це працює. Тому я хочу подякувати всім громадянам України, які своїми діями та справами надихають мене, і не лише мене. Я пам'ятаю, що разом ми сила і саме так переможемо.
А ще я пам'ятаю слова Ремарка: "У темні часи добре видно світлих людей".
І це теж дуже правильно!
Про автора. Борислав Береза, громадський діяч, колишній народний депутат України
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
- Актуальне
- Важливе
![Дмитро Пєсков Дмитро Пєсков](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251681_peskov_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ війна фронт ЗСУ війна фронт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/296000_297000/296719_1_new_80x50_0.webp)
![Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347133_GettyImages-2162913584_new_80x50_0.webp)
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332631_trump_reuters_new_80x50_0.webp)
![Володимир Огризко Володимир Огризко](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/222000_223000/222325_Volodimir_Ogrizko_rudenko.kiev.ua._new_80x50_0.webp)
![Оленівка - наша Катинь Оленівка - наша Катинь](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/250000_251000/250913_2022-07-30T124407Z_1724509590_RC2CMV9DDGAA_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-PRISON-RALLY_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)
![ракета "Довгий Нептун" ракета "Довгий Нептун"](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/335000_336000/335571_Obrazets-oblozhky444-4_new_80x50_0.webp)