Україна перемогла у овертаймі Швецію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

У вівторок, 29 червня, збірна України перемогла Швецію у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу

Гра між збірними України та Швеції відбувалася у Глазго (Шотландія) на стадіоні "Гемпден Парк", який вміщує 52 тис. глядачів та був заповнений на чверть.

Збірна України вдало розпочала матч та повела у рахунку на 27-й хвилині. Андрій Ярмоленко увірвався до карного майданчика справа та віддав відмінну передачу наліво на Олександра Зінченка, який зльоту увігнав м'яч у сітку.

Швеція відігралася на 43-й хвилині - потужним ударом з-за меж штрафного майданчика забив Еміль Форсберг.

У основний час команди сильнішого не виявили і гра перейшла у овертайм.

На 99-й хвилині збірна Швеції залишилася у меншості після вилучення Маркуса Даніельсона, який зіграв прямою ногою проти Артема Бесєдіна. Травмованого українського форварда довелося міняти на Віктора Циганкова.

На другий додатковий тайм не зміг вийти через ушкодження й Андрій Ярмоленко, якого замінив Артем Довбик.

Саме він наприкінці овертайму приніс Україні перемогу, спрямувавши м'яч головою у ворота після передачі Олександра Зінченка.

Україна перемогла Швецію з рахунком 2:1 та вперше у історії вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

У чвертьфіналі команда Андрія Шевченка зустрінеться 3 липня у Римі з Англією.