Україна розгромно поступилась Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023

У півфіналі молодіжного Євро-2023 збірна України поступилась одноліткам з Іспанії

Матч, який проходив у Бухаресті, закінчився поразкою нашої молодіжки з рахунком 1:5. Єдиний гол за збірну України забив Артем Бондаренко, який відкрив рахунок на 13-й хвилині, після передачі Михайла Мудрика.

У ворота України голами відзначились Абель Руїс, Оіан Сансет, Антоніо Бланко, Аймар Орос та Серхіо Гомес.

На груповій стадії команди виступали у групі B, де наша молодіжка випередила Хорватію і Румунію, але за додатковими показниками поступилась Іспанії.

У чвертьфіналі Євро-2023 (U21) збірна України перемогла Францію (3:1), а Іспанія виявилась кращою за Швейцарію (2:1)

В іншому півфіналі англійці перемогла Ізраїль. У фіналі, який пройде 8 липня, збірна Іспанії зустрінеться з однолітками з Англії.

Молодіжний ЧЄ проходить із 21 червня по 8 липня. Найкращі команди турніру отримали путівки на Олімпіаду-2024. На Іграх у Парижі зіграє Англія, Франція, Україна, Ізраїль та Іспанія.