Україна відібрала очки у Франції у відборі ЧС-2022

У відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України зіграла у Києві внічию з Францією

У Києві на НСК "Олімпійський" збірна України вийшла вперед на 44-й хвилині, коли блискучим ударом у дев'ятку забив Микола Шапаренко.

Франція відігралася на початку другого тайму - впритул ворота Андрія П'ятова розстріляв Антоні Марсьяль.

Збірна України зіграла з Францією внічию 1:1, набрала 5 очок та займає в групі D третє місце. Франція з 9 пунктами зберегла лідерство. Фінляндія має 5 балів та йде другою. У Боснії і Герцеговини та Казахстану по 2 очка.

Збірна України проведе наступний матч відбору 9 жовтня у гостях проти Фінляндії. Перед цим, 8 вересня, на команду Олександра Петракова у Плзені чекає товариська гра з Чехією.