Українець Яремчук провів феноменальний дебютний матч у чемпіонаті Португалії

Українець Роман Яремчук вдало зіграв за "Бенфіку" у дебютному матчі в чемпіонаті Португалії з футболу

Українець з'явився на полі з перших хвилин. Для Романа Яремчука цей матч став дебютним за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії. Форвард провів його феноменально.

На 8-й хвилині голкіпер "Ароуки" Віктор Брага сфолив на Яремчуку та отримав за це червону картку. Це була перша позитивна дія українця в матчі - він залишив суперника у меншості.

Наприкінці першого тайму нападник віддав результативну передачу на Джан-Луку Вальдшмідта. "Бенфіка" вийшла вперед. А на 43-й хвилині Роман Яремчук забив вже сам і зробив рахунок 2:0.