Окупанти вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа: шестеро постраждалих
24 червня армія РФ атакувала безпілотником кінотеатр у центрі Конотопа на Сумщині, внаслідок удару поранені шестеро людей
Про це повідомило ДСНС Сумщини у Телеграм.
"Сьогодні російські безпілотники атакували центр м. Конотопа. Внаслідок влучання сталося загоряння в кінотеатрі. Попередньо, травми отримало 6 громадян", - йдеться в дописі.
Зазначається, що через загрози повторних атак фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи. Всі осередки горіння ліквідували.
- Актуальне
- Важливе