"Росіяни на весну готують наступ": Зеленський відвідав Донеччину
Володимир Зеленський здійснив візит на Донецький напрямок, зокрема в місто Дружківка. Він заявив, що навесні ворог готує наступ у регіоні
Про це він написав у telegram.
"Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, інші наші міста. Росіяни не відмовляються від війни й тут, на Донеччині, на весну готують наступ. Важливо, щоб наші позиції були сильними. Важливо, щоб забезпечення бригад було достатнім. Хлопці тримаються достойно. І саме так буде триматись і надалі наша країна, наша дипломатія, наш народ", – заявив президент.
Зеленський подякував двадцять восьмій бригаді, сотій, 24 окремій механізованій, 36 бригаді морської піхоти за оборону.
Пізніше він додав, що під час зустрічі з воїнами 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" НГУ відзначив захисників орденами Богдана Хмельницького, "За мужність" і Данила Галицького та вручив погони бригадного генерала Денису Прокопенку.
"Дякую за захист нашої держави з перших днів окупації Криму та частини нашого сходу – Донбасу – і за всі роки повномасштабної війни, за вашу сміливість", - сказав Зеленський.
Він нагадав, що воїни бригади брали участь у ліквідації Добропільського прориву. А зараз захищають цей напрямок: обороняють Родинське, Білицьке та Шахове, організовують оборону Добропілля.
"Обговорили ситуацію в зоні їхньої відповідальності, фінансування дронового напрямку, СЗЧ, евакуацію, ремонт логістичних маршрутів. Усі пропозиції військових врахуємо та оперативно опрацюємо", - пообіцяв Зеленський.
- Станом на п'ятницю, 6 березня, російські війська просунулися поблизу Покровки Краснопільської громади Сумської області.
- Актуальне
- Важливе