Визначилися ще два учасники ЧС-2022 з футболу від Європи

Збірні Польщі та Португалії здобули путівки до фінальної частини чемпіонату світу з футболу

Польща у Хожуві перемогла Швецію з рахунком 2:0. Голи забили Роберт Левандовські, який на 50-й хвилині реалізував пенальті та Пьотр Зелінські на 72-й хвилині.

Португалія в Порту переграла Північну Македонію - 2:0. Дубль зробив Бруну Фернандеш, який відзначився на 32-й та 65-й хвилинах.

Ще один учасник фінальної частини чемпіонаті світу від Європи визначиться у червні, коли Україна зустрінеться у гостях з Уельсом.

Від Європи право зіграти на світовій першості в Катарі раніше здобули Німеччина, Данія, Англія, Швейцарія, Франція, Бельгія, Хорватія, Сербія, Іспанія та Нідерланди.