"Ворскла" у меншості перемогла "Динамо" в чемпіонаті України

У 14-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" у Києві переграла "Динамо"

На НСК "Олімпійський" полтавську команду на 34-й хвилині вивів вперед Рангел. На 74-й хвилині перевагу команди Юрія Максимова збільшив Олів'є Тіль, який реалізував пенальті.

"Ворскла" догравала матч у меншості після вилучення на 80-й хвилині Данила Кравчука.

Кияни скористалися чисельною перевагою у компенсований арбітром час, коли забив Вітіньйо, але більшого досягти не змогли.

Попри це, "Ворскла" перемогла "Динамо" 2:1, набрала 28 очок та вийшла на третє місце в турнірній таблиці. Кияни з 35 пунктами зберегли лідерство. Вони випереджають на 3 бали "Шахтар", який свій матч 14-го туру зіграє 7 листопада у гостях проти "Колоса".