Явка з повинною. На скільки років наговорив Зеленський в інтерв’ю 1+1?

Марина Данилюк-Ярмолаєва
25 червня, 2021 п'ятниця
11:32

Володимир Зеленський так сильно боровся з олігархами, що на олігархічному каналі вийшло щиросердне зізнання президента: спецоперація з затримання вагнерівців таки була. І рішення її скасувати ухвалив сам Зеленський

Інтерв’ю Наталці Мосейчук для дружнього каналу Ігоря Коломойського яскраво підсумовує майже річну брехню, поливання брудом наших спецслужб — які нам описували як нездатні до спільних спецоперацій з британцями, турками й американцями. І головне — заяви про фактичну державну зраду і теплі ванни на дружньому 1+1 з приязною Мосейчук з’явились не просто так. Це ознака обопільних домовленостей із Коломойським. Ви не чіпаєте мене, а я не чіпаю вашу владу. Я отримую свій шмат пирога, а один із найрейтинговіших каналів не топить Зеленського остаточно, як це було з десятками політиків минулого. "Плюси" і Коломойський ще раз демонструють, що за свою політичну Елізу Дулітл будуть стояти до кінця. А як стане невигідно — криворізьке кокні відправиться на тротуари торгувати кабачками та волошками.

Деолігархізація Зеленського отримала серйозну пробоїну, коли в день презентації РНБО проєкту закону про олігархів Рінат Ахметов заявив, що синонім "олігарх" є новина для нього. І взагалі він вважає себе інвестором. Це був ювелірний удар ключкою. А от Ігор Коломойський вирішив не церемонитись і Володимира Олександровича розпинали прямо на подвір’ї Маріїнського палацу. У праймовому ефірі.

Чому це сталось прямо зараз? США і наші західні партнери щодня тягають владу Зеленського з вимогами зайнятися антикорупційними реформами, очистити українську політику від прямої російської агентури, а ще не ховати, як квочка особливо цінних американському правосуддю курчат: Фірташа, Деркача і Коломойського. Ігор Валерійович — відколи ним активно зацікавилось ФБР, а Ентоні Блінкен передав особистий привіт великій родині — наклавши санкції на в’їзд в таке любе Маямі та Бел-Ейр — став чи не основним спонсором охолодження стосунків з Заходом. Цікаво дивитися перетікання парламентської квоти на канали ОПЗЖ і Мураєва, де "коломойшата" прямо подекуди в унісон щебечуть про "гражданскую войну" й "возобновление экономических связей с Россией". Після інтерв’ю Мосейчук складається стійке враження, що Коломойський використав доступні медійні інструменти для посилення враження, що Зеленський некомпетентний і не надто орієнтується в реальній ситуації. Він схвильований, інформаційно ізольований, не вірить нікому, крім Андрія Єрмака, якого вважає трудоголіком і патріотом номер один. Тому Зеленський — небезпечний. Насправді Зеленський, якого було зліплено за підсумками цього інтерв’ю — привабливий лише для п’ятої колони. Він державний зрадник. Він наплював на ретельно пропрацьовану операцію з затримання росіян, які напряму причетні до збиття малайзійського Боїнга, ІЛ-76 та війни в Сирії.

Вибачте, але я не можу собі відмовити у порівнянні. Як Зеленський казав про зірвану на фіналі спецоперацію у серпні минулого року: "Маячня. Я про це читав. Сумно, що деякі засоби масової інформації передрукували "Комсомольську правду" (здається, російську), зробили з цього сенсацію в Україні. Я не знаю ні про який "злив" якоїсь там операції". Аж ось 24 червня 2021 року: "Ми з вами бачили, що сталося в Білорусі, як посадили літак, чим це закінчилося. Чим закінчуються такі випадки, до якої ізоляції країни призводять такі спецоперації. Це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ідея такої операції - це була ідея інших країн. Слава богу, що ми проявили суб'єктність у цьому важливому питанні".

Для мене особливим цинізмом стало порівняння 33 вагнерівців, прямо причетних до вбивств в Україні та Сирії — з кейсом Романа Протасевича. Який є просто опозиційним журналістом, а не кілером за російські гроші.

Якщо спочатку президент бреше на всю країну, підключає всю свою медіаобслугу Сергія Лещенка, Михайла Подоляка, Олексія Арестовича,
а згодом, розуміючи, що правду вже не спинити, таки визнає факт "зливу" спецоперації, то на який рівень довіри він заслуговує?

Попри те, що Юлію Мендель у якості речника змінив медійник із каналу Ахметова (ще один привіт деолігархізації) — Зеленського плавить так, як пломбір на нинішньому сорокаградусній спеці. Він впевнений, що в нього немає конкурентів, бо він – найвидатніший сонцесяйний лідер сучасності: "В мене нема жодного конкурента. Мої конкуренти - це інфраструктура, війна, бідні люди". А ось і відповідь тим західним партнерам, які просили прибрати Андрія Єрмака якомога далі бодай від міжнародних відносин. "Пан Єрмак реальний потужний менеджер, який не на словах, не бла-бла-бла, а реальний патріот України, який дуже багато працює, 24/7, тільки заради України. Він прийшов зі мною, він піде зі мною, він не буде залишатись на будь-яких посадах", — резонує ЗЕ-лідер.

Тупість і абсолютне небажання чути, бачити, думати. Важлива деталь, як Зеленський зізнався, що фактично сам вибовкав телефоном Лукашенку — ручному диктатору Путіна явки та паролі затриманих вагнерівців:

"Останній раз ми спілкувалися з ним телефоном, до речі, раз ми говоримо про вагнерівців, це те, де я був залученний в цю тему. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, і сказав йому, я його попередив, я готовий вам надати всю повну інформацію, що стосується цих людей. Ми вже розуміли, які там прізвища, ми розуміли, хто вони такі... Я навіть не пам’ятаю, передавав мені здається наш посол, не пам’ятаю, не хочу брехати, але одначе він сказав мені телефоном, він говорив мені "мой дорогой, Владимир Александрович, ты ж знаешь, как я к тебе отношусь, знаешь, как Беларусь любит Украину, ты ж знаешь, я тебя не подведу, все будет нормально. Сейчас тут у меня, значит, не все спокойно, я разберусь".

Отже, вдумайтесь! Це реальна державна зрада. Зеленський не може зрозуміти різницю між тим, коли ошалілий диктатор саджає літак зі своїм політичним противником, який не порушив жодної законодавчої норми, з бажанням спецслужб чотирьох країн притягнути до відповідальності масових вбивць. Які мають бути засудженими за законами всіх країн.

Що сталось після цього інтерв’ю на каналі Коломойського? Зеленський підписав собі вирок. Хай він буде розтягнутий у часі – поки що, допоки він при владі, йому нічого за це не буде. Татарови й венедіктови відмажуть – для чого їх і призначали. Однак от вам мій прогноз – Зеленський може стати першим президентом, який реально сяде до в’язниці. І будь-які спроби гаранта надати собі знову личину простого парубка Голобородька виглядають як фіглярство.

Я не думаю, що це інтерв’ю викличе імпічмент чи політичну кризу. Адже всі ті, хто й так знає про все про Зеленського, нічого нового не почули. Ті, хто продовжує вірити в нього, побачать те, що й бачать – простого парубка, який тримається за друзів і хоче всім добра, але ж от кляті олігархи заважають. Ця казка, за підтримки 1+1, ще протримається трохи в районі 30 % підтримки. Тільки Зе-лідер має запам’ятати, що ці 30 % не вийдуть його захищати. І як тільки восени знову піднімуться тарифи та наскочить черговий локдаун, зненавидять його дуже легко. Особливо після останніх законів, прийнятих зеленим мононабродом, коли підвищення податків стосуватиметься буквально усіх.

Це інтерв’ю потрібне було Коломойському, як яскравому представнику олігархату. Зізнанням про "вагнерівців" і трудоголіка-патріота Єрмака Зеленський поставив себе на небезпечну розтяжку. Кожен знає його слабке місце, кожен олігарх може увімкнути свій медіаресурс і розтрощити Володимира Олександровича на друзки. Державна зрада і біль українців, загиблих від рук таких як оті "вагнерівці" — все, що треба для якісної кампанії по збиттю пихи з ОПУ. І отримання олігархами преференцій і особистих пільг — аби мовчали та не вмикали рупори заздалегідь.

Зізнання у державній зраді та пряма обіцянка не здати російську агентуру у своєму оточенні — залишаться зафіксовані назавжди. Надто ж в головах уже 70% українців, які не підтримують Зеленського, згідно з соціологічними опитуваннями.

Володимир Зеленський підписав собі вирок. Своєю тупістю, невіглаством та невмінням обирати команду. І це – добре. Чому? Вперше в історії комік став президентом. Що ж. Здається, не меншим сюрпризом стане те, що Шостий має всі шанси стати першим президентом, який реально поїде на тюрячку. Олігархи, яких так хоче розвести на "десятину" ОПУ, поможуть. Коломойський уже влаштував публічний допит.

Читайте також:
Александр Усик
27 липня, 2021 вiвторок
Британський чемпіон попередив Джошуа та Ф'юрі про найнебезпечнішу якість Усика
27 липня, 2021 вiвторок
Дискваліфікований за допінг український гімнаст Верняєв привітав росіян з перемогою в Олімпіаді-2020
28 липня, 2021 середа
"Економіка з ядерною зброєю і нафтовими свердловинами - і ні з чим більше": Байден заявив, що Путін "по-справжньому у складному становищі"
Київ
+21
 • Київ
 • Львів
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кропивницкий
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Сімферополь
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернигів
 • USD 26.8
  Купівля 26.8
  Продаж 27.04
 • EUR
  Купівля 31.57
  Продаж 31.94
 • Актуальне
 • Важливе
2021, четвер
29 липня
08:31
ДБР передало до суду 254 справи щодо 365 осіб у першому півріччі
08:20
Pfizer вакцина
Ефективність COVID-вакцини від Pfizer через півроку після вакцинації знижується на 12%, - дослідження
08:15
Олександр Хижняк (праворуч)
Олімпіада-2020: Український боксер Хижняк здобув у Токіо першу перемогу для чоловічої збірної
08:06
Заборонені міномети, протитанкова зброя, безпілотники: минулої доби росіяни 13 разів порушили "тишу"
07:45
м'яч Ліги чемпіонів
Ліга чемпіонів: результати всіх матчів середи
07:41
Законопроєкт про НБУ і закони щодо судової системи: Зеленський поговорив телефоном із директором-розпорядником МВФ Георгієвою
07:15
Михайло Романчук
Олімпіада-2020: Романчук приніс Україні четверту медаль Ігор у Токіо
06:59
Ворскла
"Ворскла" - КуПС: де та коли дивитися матч українського клубу в Лізі конференцій
2021, середа
28 липня
22:49
У "червоних" зонах карантин буде однаковим для вакцинованих і невакцинованих, - Кузін
22:47
Владислав Кулач
Найкращий бомбардир УПЛ пояснив, чому перейшов у "Динамо"
22:24
Зеленський призначив Сінайка заступником голови Служби зовнішньої розвідки
22:20
Інфографіка
Еліна Світоліна
Олімпіада-2020: півфінальний матч Світоліної перенесли через спеку
22:08
У Польщі автобус з дітьми зіткнувся з вантажівкою, 12 потерпілих
21:57
Микола Кухаревич
20-річний українець забив свій перший гол за французький клуб
21:48
Громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій, будуть безкоштовно довозити до КПВВ
21:28
Зеленський
Зеленський змінив начальника Генштабу ЗСУ та командувача ООС
21:27
Едді Хірн
Промоутер Хірн дав прогноз на супербій Усик - Джошуа
21:16
Через зараження штамом "Дельта" в 2,6 рази зростає потреба в госпіталізації, - Кузін
21:15
Голос
У "Голосі" спростували заяву Юрчишина, що з'їзд партії буде закритий для преси
20:51
вакцина
У МОЗ пояснили, як щепитися тим, хто отримав першу дозу за кордоном
20:31
П'ятеро дітей отруїлися в одеській лікарні: у постачальника їжі виявили низку порушень
20:26
Роберт Левандовські
Президент "Баварії" розповів про майбутнє найкращого футболіста світу Левандовського
20:20
Пентагон
Україна та США планують укласти угоду щодо озброєння
19:53
В Україні зафіксували 17 заражень штамом "Дельта"
19:48
Джо Байден
Байден зустрівся з Тихановською
19:31
AstraZeneca
В Україну прибули понад 52 тис. доз вакцини AstraZeneca від Естонії
19:24
Прикордонники підтвердили, що кордон з Білоруссю закрито
19:03
Інфографіка
Михайло Романчук
Олімпіада-2020: За кого українцям вболівати 29 липня
18:58
Янукович
НАБУ і САП просять Вищий антикорупційний суд заарештувати Януковича і його сина
18:51
У Києві Opel протаранив Mercedes
У Києві Opel протаранив Mercedes: в напрямку Кільцевої дороги утворився затор
18:41
Владислав Кулач
"Динамо" оголосило про трансфер найкращого бомбардира УПЛ
18:40
За день окупанти 6 разів порушили режим припинення вогню
18:21
Розтрата бюджетних коштів на майже 15 млн грн: СБУ викрила масштабну корупційну схему
18:09
потяг
Поїзд Інтерсіті+ "Київ-Запоріжжя" затримується на 3 години
18:07
Ліонель Мессі
Мессі визначився зі своїм майбутнім у "Барселоні"
17:56
Сергій Лавров
Лавров відмовляється від участі в засіданні, - Резніков про нормандський формат очільників МЗС
17:55
Вперше за всю історію: лікарі змогли зменшити пухлину мозку за допомогою магнітного шолома
17:50
Ryanair
Лоукостер Ryanair запускає в листопаді новий рейс "Київ-Мальта"
17:34
КПП "Малі Селменці - Вельке Слеменце"
1 серпня запрацює пішохідний КПП на українсько-словацькому кордоні
17:25
гривні
Реальна зарплата українців в червні зросла на 13%, - Держстат
Більше новин