Зінченко віддав асист і здобув перемогу у першому матчі за "Арсенал"

У 1-му турі Англійської Прем'єр-ліги лондонський "Арсенал" переміг "Кристал Пелас"

Матч "Арсеналу" закінчився перемогою над "Кристал Пеласом" з рахунком 2:0. Перший м'яч був забитий на 20-й хвилині. Після асисту Олександра Зінченка Габріел Мартінеллі головою відправив м'яч у сітку воріт.

Подвоїти перевагу лондонці зуміли на 85-й хвилині. Автогол на свій рахунок записав захисник "Пеласа" Марк Гуехі.

Для Зінченка це перший офіційний матч за "Арсенал". Цього літа лондонці купили українця у "Ман Сіті" за 35 млн євро.

У минулому сезоні 25-річний Зінченко зіграв за "Манчестер Сіті" 25 матчів та віддав 5 результативних передач. Він вчетверте у кар'єрі став з командою Хосепа Гвардіоли чемпіоном Англії.