"Зоря" ганебно пропустила три голи в Норвегії у дебютному матчі Ліги конференцій

У 1-му турі Ліги конференцій луганська "Зоря" програла норвезькому "Бодо-Глімт"

Матч закінчився поразкою "Зорі" з рахунком 1:3. Луганці пропустили три голи на старті другого тайму від Ульріка Салтнеса, Ола Солбаккена та Амаля Вільяма Пеллегріно.

"Бодо-Глімт" також пропустив і від "Зорі". Українці зуміли скоротити відставання лише в овертаймі. На 91-й хвилині забив Артем Громов.

Цього року фанати вперше можуть слідкувати за новоствореним турніром УЄФА - Ліга конференцій. У груповому раунді змагатимуться 32 команди, які розділені на вісім груп.

Перед 1/8 фіналу відбудеться додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрінуться другі місця в групах Ліги конференцій і треті місця в групах Ліги Європи.

Після цього відбудуться традиційні стадії плей-офф - 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал і фінал. Переможець нового турніру отримає путівку в наступний розіграш Ліги Європи.

Україну на турнірі предсталяє лише "Зоря". "Колос" і "Ворскла" не подолали кваліфікацію.

Луганська команда грає у групі C. "Зоря" після 1-го туру займає в таблиці третє місце.

Італійська "Рома", яка забила болгарському ЦСКА 5 голів, йде першою. Слідом норвезький "Бодо-Глімт".

У наступному турі "Зоря" зіграє проти "Роми". Матч відбудеться 30 вересня.