"Зоря" перемогла "Славію", але вибула з Ліги Європи

У четвер, 31 серпня, "Зоря" у повторному матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи перемогла чеську "Славію", але вибула з Ліги Європи

Поєдинок розпочався з контролю "Славії", яка володіла ініціативою, хоча вперед особливо не поспішала, час від часу проводячи атаки.

У "Зорі" майже нічого не виходило, поки на 32-й хвилині красивий удар вдався Данилу Алефіренку. Воротар був безсилий.

А на 40-й хвилині Денис Антюх забив другий гол, із гострого кута – і знову помилка кіпера пражан.

"Зоря" мала ще декілька хороших моментів, але забила "Славія" – на 83-й хвилині Давід Юрасек після навісу з флангу точно пробив головою.

Луганці з усіх сил старались забити третій гол, але м'яч надалі відмовлявся залітати у ворота. То ж, не дивлячись на перемогу, "Зоря" вилітає з Ліги Європи, але продовжить боротьбу у єврокубках - у Лізі Конференцій.

Нагадаємо, у першому матчі "Зоря" зустрічалася зі "Славією" у Празі і поступилася з рахунком 2:0.