"Зоря" у нереальному матчі переграла "Маріуполь" в УПЛ

У 5-му турі Української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" перемогла "Маріуполь"

Матч в чемпіонаті України виявився дуже драматичним. "Зоря" станом на 32 хвилину вже перемагала "Маріуполь" з рахунком 3:0. Завдяки голам Єгора Назарини, Шахаба Захедітабара та Олександра Гладкого.

Азовці жваво розпочали другий тайм і Андрій Кулаков скоротив відставання вже на 47-й хвилині. Проте "Зоря" швидко відповіла - Шахаб оформив дубль і зробив рахунок 4:1.

Найцікавіше розпочалась наприкінці матчу. "Маріуполь" забив два голи за 10 хвилин до фінального свистка і дав надію своїм фанам на камбек, але голів Артура Микитишина та Дениса Світюха не вистачило, аби зрівняти рахунок, - поразка 3:4.