Скрипка та Яремчук виступили для військових
До дніпропетровського шпиталю завітали Олег Скрипка та Марія Яремчук
Тур українських музикантів, що їздить у місця перебування українських військових, днями досягнув Дніпропетровська, про це на своїй сторінці у Фейсбук написав учасник акції Віталій Пастух, повідомляє Еспресо.TV.


У дніпропетровському військовому шпиталі з концертами на підтримку учасників АТО виступили Олег Скрипка, а також Марія Яремчук. Артисти завітали й до реанімаційного відділення.

Один з військових з позивним «Гріфон» подарував Марії Яремчук власний витвір мистецтва.

Фото з Фейсбук
Раніше, як повідомляло Еспресо.TV, з концертом на підтримку військових виступила Руслана Лижичко та Тоня Матвієнко.
- Актуальне
- Важливе
