Усик вперше прокоментував відмову від титулів та розповів про новий великий виклик
У суботу, 27 червня, український боксер Олександр Усик пояснив своє рішення відмовитися від трьох поясів чемпіона світу у надважкій вазі
Про це Усик розповів у коментарі 24 каналу.
За його словами, він вирішив залишити титули WBC (Всесвітньої боксерської ради), IBF (Міжнародної боксерської федерації) та WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) вакантними, адже довів у ринзі все, що хотів.
"Кожен чемпіонський пояс був для мене великою честю. Сьогодні мене цікавлять лише великі бої, великі події та гідні виклики. Саме тому я свідомо звільнив пояси, щоб надважкий дивізіон жив і розвивався, а інші боксери отримали свій шанс", - сказав Усик. Водночас він підкреслив, що поки не завершує кар'єру та ще проведе щонайменше один великий бій.
"З ким саме, зараз говорити зарано. Ми розглядаємо різні варіанти.
Для мене важливо, щоб це був великий виклик, велика подія і гідні умови, які відповідають тому шляху, який ми пройшли. Коли рішення буде прийняте, я обов’язково про нього скажу", - пообіцяв Усик.
- 26 червня Олександр Усик оголосив, що залишає всі чемпіонські пояси вакантними.
- Президент WBC Маурісіо Сулайман розкритикував рішення українського боксера та заявив, що дізнався про нього із соцмереж — без жодного попереднього дзвінка чи листа.
- Актуальне
- Важливе