На тлі загроз з боку Росії Європа вивчає український досвід війни дронів, - Попович
Європейські країни усвідомлюють загрозу з боку Росії та зацікавлені в українському досвіді використання безпілотників, які суттєво впливають як на ситуацію на фронті, так і на економіку РФ
Про це сказав військовий аналітик Денис Попович у проєкті "СвітОгляд" з Євгеном Магдою на Slawa.TV та Еспресо.
За його словами, європейські держави уважно стежать за безпековою ситуацією та сприймають Росію як реальну загрозу.
"Безумовно, у Європі бачать загрозу. Є інформація про те, що Росія може готувати недружні акції проти Литви. Також з'являлися повідомлення про те, що громадяни цієї країни збираються біля мобілізаційних пунктів", - зазначив Попович.
Аналітик наголосив, що західні партнери України добре розуміють роль безпілотників у сучасній війні та прагнуть перейняти український досвід їх застосування.
За словами Поповича, саме далекобійні та середньої дальності удари дронами стали одним із чинників, які створили серйозні проблеми для російської економіки та впливають на перебіг бойових дій.
"Наші партнери бачать, яку роль відіграють дрони, як вони масштабують поле бою і прямо впливають на ситуацію на фронті. Саме ці удари вже призвели до величезних проблем в економіці РФ та певною мірою змінюють ситуацію на фронті", - пояснив він.
Попович додав, що Україна сьогодні володіє передовим досвідом застосування безпілотних систем, тому західні союзники зацікавлені в його вивченні та використанні для посилення власної обороноздатності.
Через українські атаки дронами вглиб Росії, зокрема операцію "Павутина", Китай заборонив польоти цивільних дронів у центрі майже 20 найбільших міст — частину змін ввели без офіційних оголошень.
- Актуальне
- Важливе