live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

5 фантастичних книг, за якими зняли "Гру престолів"

Серія книг Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я" про політику та владу

Світ активно обговорює довгоочікуваний 7 сезон "Гри престолів". Ніхто ще не писав так захоплююче про політику і владу як Джордж Р. Р. Мартін. Він також не обійшов стороною і інші аспекти будь-якого людського життя — жорстокість, кохання, хіть.

Мартін автор ідеї та книг "Пісня льоду і полум'я", на яких заснований серіал. Першу книгу "Гра престолів" він написав ще в 1996 році, але справжню популярність твір отримав після екранізації роману в квітні 2011 року.

Коли вийшла перша серія, на телеканалі HBO її подивилися 2 мільйони людей. Серії другого сезону в середньому дивилися 3,8 мільйона чоловік. Третього - 5 мільйонів, четвертого - 6,8 мільйона, п'ятого - майже 7 мільйонів чоловік. Остання серія 6 ​​сезону побила всі рекорди - її подивилися 8,8 мільйона людей.

Всього кількість людей, що переглянули 6 сезон "Гри престолів", налічує 23 мільйони. І це не враховуючи піратський трафік.

Фантастична сага "Пісня льоду й полум'я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, її перекладено більш ніж 20 мовами і продається вона мільйонними накладами. В Україні переклади українською друкує видавництво "КМ-Букс". 

На сьогоднішній день українською переклали чотири книги із серії — "Гра престолів", "Битва королів", "Буря мечів", "Бенкет круків" та приквел "Лицар Сімох Королівств". Також готується до друку фінальна книга "Танок з драконами".

Читайте такожВбивства, секс і політика. Чому серіал "Гра престолів" такий популярний

Всесвіт семи королівств став найпопулярнішим фентезі-романом, на основі якого щороку проводяться косплеї по всьому світу. Захоплюючі події, найнеочікуваніші повороти сюжету та, звісно, герої, в яких закохуєшся або ненавидиш всім серцем.

Гра престолів

«Гра престолів» — перша книга з фентезійного циклу «Пісня льоду й полум’я», яка дала назву всесвітньо відомому серіалу від каналу HBO.

Світ Семи Королівств — це світ лицарів та вбивць, турнірів та битв, героїв та лицедіїв, інтриг та пригод, вічного холоду та вічного літа. Світ, в якому зникла магія та давно загинув останній дракон.

Світ, єдність якого тримається на владі короля — Роберта Баратеона, котрий захопив престол, відібравши його у династії Таргарієнів із Валірії, що правила у Весторосі майже триста років. Проте могутній воїн часто виявляється слабким королем. Після таємничої загибелі свого десниці (правої руки короля) — Джона Аррена, Роберт призначає на цей пост свого вірного товариша — Еддарда Старка — правителя Півночі.

Старк змушений відправитись в столицю — Королівську Гавань, залишивши Вінтерфел на свого чотирнадцятирічного сина Роба.

Битва королів

Друга книга циклу — «Битва королів» — це історія зради й підступу, хаосу й руїни, бо вже почалася братовбивча війна за стародавній Залізний трон, від якої здригнеться земля.

У другому томі показані кілька етапів Громадянської війни в Вестеросі, такі як Вторгнення Грейджоя, Кампанія в Західних Землях і Південна Війна. Завершується твір великою битвою на річці Черноводная. Для даного періоду війни характерна неминуча поразка Будинки Ланністеров, які захопили владу в Королівській Гавані і опинилися в оточенні ворогів.

Однак фінальна битва серйозно змінила розклад сил на континенті. Також в книзі показуються події на Півночі - Нічний Дозор відправився в Зачарований Ліс, щоб дізнатися, чому здичавілі стали збиратися в ікла Мороза.а Роба.

Буря мечів

Третя частина знаменитої саги Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я».

«Буря мечів» - саме це очікує читача на сторінках роману. Причому найбільш гострий та безжальний меч тримає в руках автор. Незамінних героїв не буває, безсмертних також. Війна збирає свій кривавий врожай, та все більш наполегливо серед брязкоту сталі звучить голос магії. Кожен сам за себе.

У своїй пристрасті до реалізму Джордж Мартін не шкодує ніжні почуття читачів. Побут роздертої в клапті війною країни описаний в усіх подробицях: мародерство, розбій, голод, сварки і бійки усіх з усіма, міжусобиці дрібних місцевих панів, бруд, хвороби та інші напасті, що супроводжують військовий час.

Куди не кинь оком, від Стіни до самого півдня - руїна. І на такому тлі надзвичайно яскраво виступають персонажі. Як їх змінить війна? Що вони втратять, а що віднайдуть?

Третя частина саги закрутить читача у вирі подій, пронесе крізь час і простір та захопить уяву від першої сторінки до останньої. 

Бенкет круків

Четверта книга циклу – «Бенкет круків» - це перший крок до примирення у роздертому чварами королівстві, з руїн якого постають нові хисткі союзи й альянси, та поки переможці плетуть небезпечні інтриги, їх може зненацька заскочити справжній ворог.

Лицар Сімох Королівств

Лицар Сімох Королівств - історії, які відбуваються за сто років до подій «Пісні льоду й полум'я», коли на Залізному троні ще сиділи Таргарієни, а пам'ять про останніх живих драконів ще не стерлася, знову і знову доводять: на світі завжди є місце шляхетності й лицарству.

Лицар-бурлака і його зброєносець — мужній здоровань сер Дункан Довгань і маленький голомозий Бовтун — двоє неймовірних звитяжців, на чию долю випало стільки пригод, що вистачило б на цілий Вестерос.

Їх не зупинять ні могутні вороги, ні королівські інтриги, ні жорстокість і несправедливість — разом вони поборють усе й вийдуть справжніми переможцями.

новини партнерів

19 жовтня, 2017 четвер

19 жовтня, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати