live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 прихованих секретів від Google. Вбийте це в пошуковик

Пошуковик Google відомий не тільки своїми фірмовими дудлами, а й неабиякою кількістю прихованих "сюрпризів"

До 19-го дня народження Google Еспресо.TV відібрали 10 "пасхалок" (невеличких секретів чи відсилок до інших продуктів розробників) та просто жартів від компанії.

Гра Breakout

null

Якщо вбити в рядок пошуку Atari breakout і перейти до розділу "Картинки", можна зіграти в знамениту аркаду з Atari, де потрібно м’ячиком вибивати блоки, в якості яких тут використовуються картинки з пошукової видачі.

Кривий пошук

null

Якщо ввести в пошук слово askew, то вся сторінка і її вміст стануть перекошеними. Щоправда, будь-який інший введений запит поверне все до норми.

Блимаючий текст

null

У HTML є спеціальний тег, що змушує весь обрамлений їм текст блимати. Якщо спробувати пошукати blink html у Google, то деякі слова почнуть миготіти.

"Зробити бочку"

null

Відсилання до ще одної гри - Star Fox, де гравець міг робити "бочку" (тобто повний переворот), стаючи невразливим на одну секунду. Щоб сторінка пошуку "зробила бочку", потрібно ввести do a barrel roll. До речі, це працює і в Google Now, і навіть для голосових запитів.

Повернення у минуле

null

Щоб дізнатися, як виглядала перша версія Google та відчути себе користувачем інтернету з минулого століття варто лише вбити у пошуковику google in 1998.

Zerg Rush

null

Пасхалка спеціально для фанатів Starcraft, яким добре знайома однойменна тактика, коли на перших секундах гри супротивників перемагають дрібними дешевими юнітами. Запит zerg rush випустить на сторінку хмару винищувачів у вигляді букв "О", і ті знищать весь її вміст, якщо їм не завадити.

Кинути монетку

null

Коли під рукою немає монетки для прийняття рішення чи вирішення суперечки, допоможе запит flip a coin. Пошуковик підкине монетку та видасть результат - Heads (орел) або Tails (решка). Додатково є ще варіант запиту roll a die.

Лічильник Бейкона

null

Теорія голлівудського актора Кевіна Бейкона говорить, що всі актори, з якими він коли-небудь знімався, працювали з усіма іншими акторами. Кількість зв'язків від будь-якого актора до Бейкона і видасть Google, якщо ввести запит bacon number + ім’я актoра.

Гра Pac-Man

null

Культова гра, яка вплинула на ігрову індустрію і породила безліч клонів, доступна прямо на сторінці пошуку. Спеціально до 30-річного ювілею Pac-Man розробники сховали "великоднє яйце" для фанатів. Знайти його можна за запитом google pacman.

Google Gravity

null

У цій версії пошуковика всі його елементи "впадуть" додолу, проте продовжать функціонувати. До того ж, ними можна погратися та покидатися. "Падати" будуть і пошукові запити.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати