28 листопада, 2017 вівторок

Розповісти дітям, що таке смерть. Чому варто подивитись мультик "КоКо"

"Коко" - не просто яскравий мультфільм, а цілий інструмент для батьків, який допоможе розповісти своїм дітям про смерть , а малечу - навчить поважати себе та сім'ю

Pixar и Walt Disney Pictures подарували новий анімаційний шедевр — мультик “Коко”. З перших днів показу, він піднявся на найперші сходиники рейтингів. Мультик про смерть, любов до себе і талант вже з'явився на екранах українських кінотеатрів.

Мексиканська історія маленького музиканта

"Коко" — це історія 12-річного хлопчика Мігеля, який живе в мексиканському селі в родині шевців. Він таємно мріє стати музикантом, але у сім'ї хлопчика музику вважають прокляттям. Усе через те, що колись прадід Мігеля покинув дружину, прабабусю хлопчика, щоб здійснити мрію, яка тепер заполонила думки Мігеля.

Він помічає, що між ним і його улюбленим, нині покійним, співаком Ернесто де ла Крусом є певний зв'язок.

У День мертвих хлопчик збирається зіграти для глядачів на святкуванні, та в нього немає гітари. Мігель вирішує взяти інструмент у склепі, який належить похованому у ньому музиканту. За те, що хлопчик краде у мертвих, вищі сили вирішують покарати його та відправити у Світ мертвих де Мігель зустрічає всіх своїх покійних родичів та кумира де ла Круса.

Мексиканський характер "Коко"

Мексиканські фарби у "Коко" - одна з головних фішок мультика. Уся стрічка зосереджена на міфології та культурі Мексики, і головна подія, навколо якої усе крутиться — це День мертвих. Дивно, та його мексиканці відзначають весело: вони влаштовують церемонії та запалюють у цей день тисячі свічок.

Світ мертвих у "Коко" заповнений вогнями, пелюстками і паперовими прикрасами, а скелети в квітчастих нарядах жонглюють своїми кінцівками і черепами. До речі, намальовані скелети у мультику виглядають дуже «живими» за рахунок виразної міміки, а сам світ мертвих - детально промальований . А ще тут дуже багато музики.

Впродовж пригод Мігеля у Світі мертвих автори не забувають згадати про музикантів-маріачі, борців-лучадорів та Фріду Кало.

Встигають творці також пожартувати над сучасним мистецтвом та його божевільними перформансами.

Чому "Коко" потрібно уважно дивитись і дітям, і батькам

Мультфільм "Коко" — це стрічка з глибоким змістом на тему, яка, на перший погляд, є не зовсім дитячою — тему смерті. Кожна дитина із часом приходить до батьків із запитанням про те, що таке смерть, що станеться після неї та чому.

Для того, щоб батькам було легше відповісти на складні та незручні запитання малечі, автори мультфільму беруть цю відповідальність на себе. Через історію Мігеля, творці мульту вчать дітей цінувати сім'ю, прощати та приймати себе такими, якими вони є, а батьків — давати право вибіру.

Фінал "Коко" сильний та зворушливий: банальна історія про "не такого, як усі" повертає у несподіваний бік. Герой засвоює важливий урок: пам'ять про предків не менш важлива, ніж повага до індивідуальності.


Хочеш ще вражень? Підписуйся

Введіть слово, щоб почати