live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Smart-регіони: тур навчальних семінарів по регіонах

В Україні стартував тур навчальних семінарів для замовників та постачальників задля попередження ними порушень при проведенні процедур, виходячи з положень Закону України "Про публічні закупівлі"

В Україні стартував тур навчальних семінарів  для замовників та постачальників задля попередження ними порушень при проведенні процедур, виходячи з положень Закону України "Про публічні закупівлі", який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

У 2015 році Верховна Рада України прийняла закон “Про публічні закупівлі”, а вже з 2016 року всі держзакупівлі відбуваються у системі ProZorro. Проте система постійно вдосконалюється, а до закону вносяться зміни. Отже, не всі учасники ProZorro й досі розібралися з деталями роботи у цій системі.

У Києві відбувається безліч семінарів і тренінгів направлених на підвищення кадрів у цій сфері, але в регіонах все не так радісно. Семінарів і можливостей зустрітися з провідними спеціалістами цієї галузі не так вже й багато. Відповідно, виникають нерівні умови: кваліфікація кадрів у регіонах нижча, що, в свою чергу, збільшує кількість порушень на тендерах.

Щоб виправити цю ситуацію, створили навчальний тур “Smart-регіони”. Ініціатором проекту став один з провідних торгових онлайн-майданчиків «SmartTender.biz»            

null

"Ідея проекту полягає в підвищенні рівня кваліфікації фахівців, які сьогодні працюють з системою ProZorro. Адже система постійно вдосконалюється, й більшість фахівців не до кінця розуміють, як працювати в ній. Якщо організатори та учасники будуть більше знати про всі нюанси, то буде менше порушень, а, відповідно, це призведе до підвищення рівня конкуренції. А це —  краща якість товару та нижча ціна, тобто в цьому зацікавлені всі", — говорить керівник онлайн-майданчика «SmartTender.biz» Антон Припіченко.

Ініціативу заходів одразу ж підтримали профільні організації: Антимонопольний комітет України, ДП “Прозорро”, журнал “Радник в сфері державних закупівель” , DoZorro: Громадський контроль держзакупівель та, звичайно, Міністерство економічного розвитку України. Представники всіх цих установ та організацій підготували цікаву програму із практичними заняттями.

Розпочали навчання із Чернівців, побували також в Борисполі, наразі триває підготовка до                  семінару у Івано - Франківську .

null

"Життя в 21 столітті біжить в шаленому темпі, інформація повсякчас змінюється  — відповідно, знання та навички мають властивість застарівати. Людям із віддалених сіл і містечок набагато складніше адаптуватися до змін, що відбуваються в суспільстві, особливо в правовому полі. Даний проект допомагає побудувати комунікацію між різними суб’єктами закупівельної сфери, поділитися власним досвідом й отримати зворотній зв'язок", —  зазначає Ірина Антонова, заступник головного редактора журналу “Радник в сфері державних закупівель”.

Навчання складається з пояснень технічних аспектів роботи з електронними закупівлями та закупівельного законодавства, механізмів оскарження неправомірних дій та обговорень успішних кейсів роботи з державними закупівлями. Зокрема увагу приділяють питанням:

•    Як підвищити ефективність власних продажів та закупівель?

•    Як зекономити час та кошти на закупівлях?

•    Як правильно подати пропозицію на тендер?

•    Як уникнути помилок при проведенні тендеру?

"З тендерами працюю вже більше 10 років. Скажу відверто: за останній час відбувається дуже багато змін в даному напрямку, й проведення такого навчального семінару є досить доречним, адже ми не завжди маємо можливість відслідковувати всі новинки та зміни, що відбуваються в системі та на майданчиках", — ділиться своїми думками Сергій Киюк, учасник семінару в Чернівцях.

В планах організаторів охопити якомога найбільшу кількість міст України, аби кожен зацікавлений отримав можливість відвідати такий тематичний захід і вдосконалити свої навички. У кожному місті тренінг відбуватиметься протягом двох днів: у перший день проходитиме навчання для організаторів (замовників) торгів, на другий — для учасників (постачальників).

null

26-27 березня роботі з системою електронних закупівель навчатимуться спеціалісти Івано-Франківська. А 28 березня навчальні семінари проходитимуть у містах Городенка та Снятин Івано-Франківської області.

Місце та дата проведення наступних навчань   й інші новини проекту SMART-регіони можна дізнатися на сайті електронного торговельного майданчику SmartTender.biz та на сторінці майданчика у Facebook


Довідково:

SmartTender.biz  — електронний торговельний майданчик, який є офіційно акредитованим учасником державної системи електронних закупівель ProZorro та системи державних електронних аукціонів ProZorro.Продажі

Завдяки повній інтеграції майданчика у систему ProZorro, він надає доступ до загальної бази всіх державних тендерів і дозволяє зареєстрованим користувачам брати участь у тендерних торгах чи організовувати новий тендер.

Сьогодні SmartTender.biz є одним із найбільших майданчиків системи ProZorro. Він співпрацює з такими підприємствами як ДП “Антонов”, “Укроборонпром”, ДП НАЕК “Енергоатом”, НЕК “Укренерго”, ПАТ “Укртранснафта”, ПАТ “Укрзалізниця”, “Київський метрополітен” та безліч інших.

Антон Припіченко, керівник майданчика SmartTender.biz

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати