live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Портников Віталій 17 грудня, 2018 понеділок

Віталій Портников: Лаврову потрібна вся Україна

Путінський Ріббентроп Сергій Лавров у прямому ефірі радіостанції «Комсомольськая правда» відкинув ідею визнання Кремлем бандитських «республік Донбасу».

"Ви хочете визнати ДНР і ЛНР? А далі? Втратити всю решту України, залишити її нацистам?", - запитав він у пропагандистів, що вели розмову.

Таким чином, голова російського зовнішньополітичного відомства чергового разу підтвердив висновки аналітиків і українських спецслужб, які констатували спрямованість Кремля на захоплення всієї території України, «окупованої ганебним режимом».

"Український народ немає до цього жодного стосунку і переважна частина українського народу ... бажає позбутися цього ганебного режиму", - зазначив Лавров. Як Росія вміє приходити на допомогу "переважній частині народу", ми добре знаємо з численних вторгнень танків Кремля, від Будапешту до Донецьку. І кожного разу нам розповідають, що народ ні до чого - угорський, чеський, словацький, афганський, грузинський, український ... Це все «ганебні режими», які потрібно знищити разом із місцевим населенням.

Так що передноворічне інтерв'ю Лаврова просто нагадує, що політика Кремля не змінюється. І відмова від визнання бандитів - це просто констатація бажання перетворити на "ДНР" всю Україну. І не тільки шляхом допомоги своїм союзникам на виборах в нашій країні, до речі. У тому ж інтерв'ю Лавров звинуватив Київ у підготовці провокації "на кордоні з Росією в Криму" після закінчення терміну воєнного стану у нашій країні. А це звинувачення - прямий доказ того, що Росія не припинила підготовки до прямого військового вторгнення в Україну і не забула про сухопутний коридор до окупованого Криму.

Введіть слово, щоб почати