live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Про піар на інавгурації

Дату інавгурації повинні узгодити новобраний президент і Верховна Рада

Ця дата немає жодного значення, якщо інавгурацію проведено у конституційні терміни, тобто до початку червня. На законний розпуск Верховної Ради дата теж не впливає. Якщо голова Верховної Ради оголосить про відсутність коаліції або якась з фракцій оголосить про вихід з коаліції на формування нової коаліції надається 30 днів.

Рішення районних судів це не регулюють. Якщо нові вибори оголошувати у протизаконний спосіб, це теж на дату не впливає, бо це можна зробити будь-коли.

Кому вигідні дочасні вибори? Партіям кандидатів,що набрали найбільше голосів (Зеленському і Порошенку), і депутатам-мажоритарникам, які працювали на округах і не хочуть зміни виборчої системи. Отже, сама дата не є принциповою.

Чому інавгурація 19-го найгірша ідея? Це День Пам'яті жертв політичних репресій. Таких днів на рік всього 9. Два з них припадають на наступний тиждень. 18-го - День геноциду кримсько-татарського народу і 19-го - День жертв політичних репресій.

Мова йде про мільйони знищених у сталінських таборах, виселених і позбавлених громадянських прав українців. У цей день громадяни традиційно на жалобних заходах у Биківні, Дем'яновому лазі, Тюрмі на Лонцького та інших пам'ятних місцях.

Як діють телеорганізації у такий день?

Ось вимоги до них: "У день пам’яті телерадіоорганізації зобов’язані внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни: поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам’яті; припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач; під час телетрансляції розмістити на екрані відповідне стилізоване зображення або палаючу свічку, які є доречними до відповідної події; оголосити о 12.00 хвилину мовчання із супроводженням звуку метронома, якщо інше не передбачено відповідним нормативно-правовим актом".

Отже, провести Урочисте засідання ВР для інавгурації буде складно, бо воно транслюватися повинно з траурними знаками, перериватися Хвилиною мовчання, та й значна частина учасників цього засідання буде відсутньою, бо традиційно відвідуватиме могили близьких і пам'ятні місця.

Думаю,це розуміє кожна тверезомисляча людина. Тому, вважаю, президент і голова ВР мають узгодити будь-яку дату, яка не компрометуватиме їх і державу і спокійно провести цю демократичну процедуру. Думаю, це і буде зроблено.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати