live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уроки Мюнхена

Головна тема конференції, яку усі обговорюють - "беззахідність" або послаблення західного, європейського впливу і ваги під тиском Росії і Китаю

І саме ця теза , яку постійно нав‘язує Росія свідчила про її стратегічний успіх, ідеологічну тактичну перемогу. Слабий Захід є вигідним для Росії. Лише слабий Захід закриватиме очі на безчинства Росії в Україні і всюди в світі. Врешті, слабий Захід робіть для нас безсенсовними жертви на Майдані, про які згадуємо у ці дні, а для Росії і її українських колаборантів відкриває можливість безкарними наклепами компрометувати Майдан. А отже виправдовувати агресію.

Істерія навколо протистояння США і Китаю теж зараз вигідна Росії, яка шантажує західний світ російсько- китайським зближенням у разі неврахування її інтересів у Європі.

Якби не друк скандального "українського плану" і не приїзд Зеленського і Порошенка, про Україну на цій конференції взагалі б ніхто не згадував, навіть Лавров у своєму виступі. Завдяки саме зусиллям Порошенка антиукраїнська доповідь "12 кроків до миру на Донбасі" , підготовлена Російською Радою з міжнародних справ і підписана у декількох відомих людей, які про нас мало що знають була знята з з сайту Мюнхенської конференції. Потім цю російську фактично доповідь знову повісили на сайт, але позначили як суперечливу з критичним відгуком Атлантичної ради.

Виступ Зеленського повністю констатував провал усіх його мирних сподівань і очікувань. Очевидно, Росії потрібні не обіцяні Зеленським місцеві вибори у всій Україні, включаючи окремі райони Донецької та Луганської областей і "хотілося б на території Криму". Навіть така справедливо розкритикована у нас ідея Зеленського про спільне патрулювання кордону байдужа росіянам. Це лише імітація Зеленським договороспроможності для Заходу. Росії потрібні зміни до нашої Конституції про постійний особливий статус ОРДЛО і повний контроль над Україною.

Для нашої внутрішньої політики це означає лише подальше послаблення Зеленського через неможливість виконати обіцянки, нефаховість , постійні безглузді спроби домовитися з Росією, пропонуючи результати, які агресору нецікаві.

Очевидно, що критикована Зеленським міжнародна і оборонна політика Порошенка була єдиним способом захисту національних інтересів і самому Зеленському потрібно буде або спробувати її продовжити, що він частково робить, або піти з посади.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати