live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Презумпція правоти поліцейських - спроба маніпулювання

img

Ніна Тимків 30 вересня, 2016 п'ятниця

" Зраду" як і "перемогу" можна використовувати для формування потрібної громадської думки, що згодом ляже в основу маніпулювання свідомістю мас.

Власне, зараз розігнали "зраду" про підставу О.Пугачова українськими спец.службами задля прийняття закону про " презумцію правоти поліцейського".

,Згідно цієї версії: влада навмисно влаштувала вбивство поліцейських, підставивши Пугачова, щоб мати привід для "закручування гайок" у країні.

Тобто, О.Пугачов зображається як жертва обставин. яка потребує суспільної підтримки.

Не буду здивованою, якщо скоро його визнають в'язнем режиму внутрішньої окупації П.Порошенка й закликатимуть суспільство виходити на акції протесту під будівлі суду.

Як на мене, то ця конспірологічна версія - повна маячня. Кожна сторона намагається використати ситуацію, що склалась у власних корисливих цілях.

Пан Аваков до якого є чимало претензій, користується нагодою, щоб встановити у країні " презумцію правоти поліцейського" та заборонити знімати поліцейських без їхньої згоди під час виконання службових обов'язків.

Останнє дозволить приховати багато "гріхів" у роботі правоохоронців.

Власне, вбивство поліцейських у країні, до якої потоком йде трофейна зброя з зони АТО - рано чи пізно б сталось. Потрібно було тільки цього дочекатись.

О.Пугачов й його соратники, використовують обурення суспільства проти таких  дій влади для власної користі і " розганяють зраду".

Шкода тільки поліцейських. Вони у нічому не винні і на їхніх смертях розпочали танці з маніпулювання.

 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Еспресо ТВ"

новини партнерів

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати