Ексклюзив

Бутусов: "Слуги народу" фактично визнали брехню Зеленського та Єрмака щодо заяв про операцію по "вагнерівцям"

13 вересня, 2021 понедiлок
20:59

Головний редактор видання Цензор.Нет Юрій Бутусов заявив, що під час своєї заяви голова ТСК з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб проти суверенітету України Мар'яна Безугла фактично визнала брехню президента Володимира Зеленського щодо спецоперації по "вагнерівцям"

Зміст

Про це він заявив в етері програми "Великий ефір Василя Зими" на Еспресо.TV.

"Завжди треба бачити конструктив. Перше добре, що все ж таки пані Безугла і "слуги народу" фактично визнали брехню президента Зеленського та голови Офісу Єрмака. Всі викрили брехливість їхніх заяв про "вагнерівців". Це важливо і це треба відмітити", - наголосив Бутусов.

Він нагадав, що президент заявляв, що ситуація це все фейк. А голова ОПУ Єрмак, що вся ця історія вигадана від першого до останнього слова.

Згодом, за його словами, у червні цього року Зеленський зробив нову заяву, що все ж таки операція була. Але операція була не українська.

"Треба віддати належне. Пані Безугла зробила заяву, що насправді операція була, що операцію проводила українська розвідка, і що в операції був, як вона сказала, план G про захоплення терористів. Таким чином пані Безугла практично повністю визнала правоту журналістів, які писали про цю історію, що це так і було; викрила брехню керівництва держави, яке намагається приховати правду про Вагнергейт; і практично визнала правоту журналістів CNN, які зробили найбільший сюжет", - зауважив журналіст.

Бутусов зазначив, що сьогодні, 13 вересня, ті висновки, які зробила пані Безугла 10 вересня щодо того, що відбувалось, вони абсолютно не прив'язані до тієї ситуації.

"Виявилось, що комісія зі "слуг народу", на жаль, імітувала процес розслідування. А насправді вони не ознайомились з документами справи оперативного листування, які ведуться по спецопераціям, і не спілкувались з жодним з учасників спецоперації та наради в Офісі президента, де було прийнято рішення щодо перенесення цієї операції фактично до її провалу", - додав він.

 

  • Нагадаємо, раніше Безугла заявила, що підготовка затримання "вагнерівців" не була спецоперацією і проводилася без участі інших країн.
  • Також за її словами, парламентська ТСК по "вагнергейту" не буде викликати Зеленського на засідання, бо він особа недоторканна.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Теги:
Читайте також:
Київ
+26.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
18 липня
15:18
Дональд Трамп
У Білому домі заявили, що Трамп особисто відвідає фінал ЧС-2026
15:17
Костянтинівка
Бійці полку "Скеля" оголосили про зачистку Костянтинівки від росіян
15:01
Німеччина
Німецьке МВС заявило про зростання ризику терактів після нових даних розвідки
14:52
Сандра Аудкірк
"Чекаємо на спільну роботу": Андрій Гундер привітав у Києві нову тимчасову повірену у справах США в Україні Сандру Аудкірк
14:37
Олександр Сирський
Зеленський розглядає відставку Сирського на тлі протестів, що почалися через звільнення Федорова, — FT
14:35
репер Дрейк
Канадський репер Дрейк поставив $1,5 млн на перемогу Аргентини у фіналі ЧС-2026: у разі виграшу отримає понад $5,1 млн
14:32
Фінляндія
Фінляндія тимчасово обмежувала рух у морі та повітрі через загрозу дронів
14:01
OPINION
Чому Зеленський мовчить про вуличні протести: причини й наслідки
13:55
Оновлено
вибух в полі
СБС "мінусували" ще 13 суден тіньового флоту, в Криму палало на авіабазі "Гвардійське", уражено другий "Светляк" за два дні
13:35
Оновлено
удари по РФ 18.07.2026
Дрони атакували важливі об'єкти в Московській і Тамбовській областях РФ
13:19
Оновлено
Врятовані моряки пошкодженого російським ударом судна
На Запоріжжі БПЛА пошкодив пасажирський потяг, на Одещині росіяни атакували іноземне судно. Є загиблий, врятовано 17 моряків
13:02
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
РФ готується мобілізувати восени понад пів мільйона осіб, – Коваленко
12:40
Огляд
"Підтримка не похитнеться": що обіцяє Україні новий прем'єр Великої Британії Енді Бернем і чому його називають "Королем Півночі"
12:39
Олександр Сирський
Командири бригад отримали наказ записати відео на підтримку Сирського, – Стерненко
12:31
валюта
Курс валют на 18 липня: скільки коштують долар та євро в обмінниках
12:11
Ексклюзив
дельфін
Чорні дні для Чорного моря: як Україна втрачає докази воєнного екоциду
11:57
На фото: Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко
Латвія заборонила вʼїзд проросійським комікам з дуету "Кролики"
11:16
Франція
Франція викликала дипломата РФ через російські кібератаки
11:08
безпілотник, дрон, шахед
Росія змінює тактику ударів шахедами, — Флеш
11:00
OPINION
Усунення Федорова: договір між елітами та президентом зламано
10:52
Palantir
Франція і Німеччина розглядають розробку європейської альтернативи PALANTIR із США
10:46
Мадяр повідомив про зміну стратегії в операції "МоЛоЧКа"
10:27
На Волині триває ексгумація за участі українських та польських археологів, знайдено рештки 9 тіл
10:17
OPINION
Чому усе менше поляків за подальшу підтримку України під час війни
10:02
Стів Дейнс
До законопроєкту про санкції проти Росії авторства Ліндсі Грема з'явилася важлива поправка
09:52
Дарлін Грем
Трамп закликав сестру покійного сенатора Ліндсі Грема балотуватися до сенату США
09:28
Оновлено
війна з росією
FP-1 і FP-2 мають систему автоматичного донаведення на ціль, "Циклоп" полює на російські дрони, а на фронті 17 липня зафіксували 276 боїв
09:15
Ексклюзив
путін та герасимов
Путін у складній ситуації, бо не може здійснювати ескалацію, як він хоче, - Брайза
09:14
Дональд Туск
"Ми готові до серйозного та дружнього діалогу": Туск привітав ініціативу України щодо політики на "польському напрямку"
08:57
Удари США по Ірану
США завершили нічну серію ударів по Ірану, - CENTCOM
08:40
Ексклюзив
москва, кремль
Інтерв'ю російського олігарха Мельниченка було санкціоноване Кремлем: Фейгін розкрив прихований задум Москви
08:35
Оновлено
мітинг
Мітинги на підтримку Федорова охопили понад десяток міст України, а також Варшаву. Протестувальників закликають вийти на акції і в суботу, 18 липня
08:01
OPINION
Чому Зеленський так міцно вхопився за Сирського і не чує аргументів?
07:28
Аналітика
Карта бойових дій за 11-18 липня
Карта бойових дій 11-18 липня: поки росіяни спрямували удар на Донеччину, ЗСУ відбили Дніпровщину
2026, п'ятниця
17 липня
23:03
СБУ, ДБР і поліція викрили сім каналів нелегального продажу "трофейної" зброї з фронту в Україні
Тонна вибухівки, гранатомети й "трофейні" АК-12: правоохоронці заблокували сім каналів нелегального продажу зброї
22:44
Оновлено
Володимир Зеленський призначив Олександра Поклада т.в.о. голови СБУ
Зеленський призначив Поклада т.в.о. голови СБУ, а Кабмін оновив керівництво Міноборони, МЗС і поліції
22:22
Нафта
Атаки українських дронів на НПЗ РФ вплинули на ціни на дизель у США, — Axios
22:05
Оновлено
Володимир Зеленський
Зеленський призначив Сергія Бескрестнова (Флеша) радником з технологій, а перед цим заслухав доповіді п'яти командирів про фронт
21:50
Оновлено
Атаки РФ 17 липня: Суми, Херсон, Ізюм, Харків, Марганець, Миколаїв. Є загиблі і поранені
21:41
мітинг
Генштаб ЗСУ заперечує, що військовим заборонено публічні виступи
Більше новин