
Укренерго змінило графіки вимкнення світла 26 листопада
У вівторок, 26 листопада, діятиме одна черга відключень - графіки обмеження електроенергії застосовуватимуть з 07:00 до 10:00 та з 13:00 до 21:00
Про це повідомляє ДТЕК.
За вказівкою Укренерго з 13:00 додалась ще одна черга відключень. Тому були відповідні зміни у графіках відключень світла.
У Києві для першої групи відключення почнуться з 13:00, а не з 14:00. Натомість у Київській, Одеській і Дніпропетровській для другої групи вимкнення також почнуться з 13:00.
25 листопада Укренерго повідомляло, що час застосування і обсяг обмежень будуть такими:
- 07:00 – 10:00 — одна черга відключень,
- 14:00 – 21:00 — одна черга відключень.
"Причина тимчасового запровадження обмежень — пошкодження енергооб'єктів під час масованої ракетно-дронової атаки 17 листопада", - йдеться у повідомленні.
Енергетики попередили, що час застосування та обсяг обмежень протягом доби можуть змінитись. Компанія також закликає не вмикати одночасно кілька потужних приладів, коли світло зʼявиться за графіком.
- У понеділок, 25 листопада, графіки відключень електроенергії застосовуватимуть з 14:00 до 20:00.



- Актуальне
- Важливе








